Tri shenjat e horoskopit, nën të cilat lindin gra të mëdha

11/04/2019 - 14:53

Sigurisht, çdo grua është unike. Por gratë e lindura nën këto tri shenja të zodiakut janë tërësisht të ndryshme. Këto gra janë me fat për cilësitë që kanë, por në të njëjtën kohë mund të kenë një paracaktim të vështirë të fatit.

1. UJORI

Ka lindur për të kënaqur ëndrrat e veta dhe të të tjerëve. Gruaja ujor i frymëzon njerëzit që ka rreth vetes për të bërë të mundur edhe të pamundurën. Fluturon shumë lart, duke marrë me vete dhjetëra të tjerë. Sigurisht, është e vështirë për të, por ka lindur për të realizuar ëndrrat e universitetit.

2. LUANI

Ka ardhur në këtë botë për të drejtuar dhe për ta ndryshuar. Prezenca e saj në një skuadër tregon se ka ardhur koha për të ndryshuar për mirë. Ja përse është e vështirë për një grua Luan të jetë pjesë e një grupi apo familje që nuk kërkon rritje. Në të tilla rrethana, gratë e Luanit nuk mund të përmbushin misionin e tyre.

3. AKREPI

Një grua Akrep është shëruese. E dimë të gjithë se karizma e pashkatërrueshme e gruas Akrep është unike, por ka edhe diçka tjetër për të cilën pëshpëritet vazhdimisht: këto janë gra që shohin gjithçka. Jo vetëm shohin, por shërojnë shpirtrat e lënduar, të cilët janë të shumtë tani, në botën moderne. Si e bëjnë një gjë të tillë? Askush nuk është i autorizuar ta dijë. Por, është e sigurtë se kanë parë parajsën dhe ferrin. Tani janë këtu dhe misioni i tyre është t’i shërojnë të gjithë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bullizmi është një fenomen që prek së tepërmi fëmijët me nevoja të veçanta ose aftësi ndryshe.

Princi Harry dhe Meghan Markle nuk do të përdorin më markën e tyre Sussex Royal, konfirmoi sot zëdhënësja e tyre.

Një operacion sekret nga policia spanjolle ka mundur të shpëtojë gjashtë punëtorë të bllokuar në kushte të mjerueshme, në një fabrikë për

“Historia ime” në TV Klan solli ditën e sotme historinë e pazakontë të një 28-vjeçari nga Tirana.

Gwyneth Paltrow ka organizuar një dinner Party me temë: Të gjitha pa make-up.

Pasiviteti i bën dëm jo vetëm trupit, por edhe mendjes.

14-vjeçarja Anna medenese, 14 vjeçe, nuk ia ka dalë dot.

Një mësuese angleze ka humbur jetën, pasi mori një mbidozë qetësuesish, ndërsa vuante nga infeksioni i traktit urinar. Urgjenca nuk iu pë

Elia Zaharia është nga ato vajza që njihet menjëherë për shkak të stilit të flokëve, të cilit i qëndron besnike prej vitesh, por edhe ngj