Tri veshjet e Rita Orës që tërhoqën vëmendjen në Paris

02/10/2019 - 09:36

Rita Ora tërhoqi gjithë vëmendjen e fotografëve teksa doli nga hoteli i saj në Paris për të shkuar në sfilatën e Miu Miu, ku u prezantua koleksioni Pranverë-Verë 2020.

Rita shkëlqeu me një fustan të shkurtër krem, të shoqëruar nga një fjongo e zezë në pjesën e përparme. Veshja u shoqërua me një varëse prej diamanti, syze dhe dorashka lëkure.

Përsa i përket flokëve, këngëtarja preferoi që t’i kapte bisht kaçurrelat natyrale, ndërsa fijet e holla u stiluan në pjesën e ballit.

Por kjo nuk është veshja e vetme e saj që tërhoqi vëmendje. Së fundmi, Rita u pa rrugëve të Parisit edhe me një fustan të shkurtër vezullues, shoqëruar me çizme me print gjarpri.

Po kështu, Ora zgjodhi sërish të kuqen në një tjetër dalje të saj. Për të prezantuar bashkëpunimin e saj me Escada-n, ajo preferoi një palë pantallona të gjera saten të kuqe, kombinuar me këmishë dhe pallto në të njëjtën ngjyrë. Aksesorët si syzet dhe bereta ishin sërish në nuanca të ngjashme, ndërsa vathët bënë përjashtim.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Raporti i Princ Harry-t me mbretëreshën Elizabeth ka ngjallur përherë shumë diskutime në rrjetet sociale nga ndjekësit e pallatit mbretër

Studiuesit e Universitetit të Kalifornisë, San Francisko, kanë shpikur një spraj hundësh me antitrupa sintetikë, të cilët besojnë se do t

Bashkia e Durrësit në bashkëpunim me Drejtorinë e Përgjithshme të Shërbimeve të Transportit Rrugor do të organizojë nesër në qytetin breg

Pavarësisht pandemisë së koronavirusit, turistët e huaj vijojnë të zgjedhin qytetin bregdetar të Durrësit për të kaluar pushimet.

13 gushti është dita e mëngjarashëve dhe këtë e feston 10% e popullsisë së botës.

Në më pak se 7 muaj, që kur kanë braktisur titujt zyrtarë dhe Mbretërinë e Bashkuar, Harry dhe Meghan ndërrojnë për herë të tretë vendban

Lucky Kelsall, 37 vjeçe, i bëri një premtim burrit të saj që ishte në prag të vdekjes, se me të do të bënte një djalë.

Sipas astrologjisë, këto shenja të horoskopit mund të kenë shoqëri të gjata dhe të jenë besnikë në raportin me njëri-tjetrin, keshtu qe k

Vetëm pak kohë më parë, moderatorja Bora Zemani dhe aktori i humorit, Donald Veshaj vendosën të bënin publike lidhjen e tyre të dashurisë

Dwayne “The Rock” Johnson u emërua aktori më i paguar, për të dytin vit me radhë, shkruan revista Forbes.