Tuna: Vildane Zeneli, faleminderit që më le të të prekja të pasmet!

17/10/2018 - 12:24

Pak ditë më parë, këngëtarja Tuna Sejdiu publikoi klipin e saj të ri me titull “Maria”, një bashkëpunim me këngëtarin Seven Saraçi.

Por përveç risisë së bashkëpunimit, ajo që na tërhoqi vëmendjen ishte pjesëmarrja në klip e modeles Vildane Zeneli, me të cilën, Tuna dhuroi disa skena vërtet joshëse.

Të shtrira në shtrat, Vildane dhe Tuna ngritën temperaturat me lëvizjet e nxehta.

Dhe sikur të mos mjaftonte kjo, Tuna i ka prekur edhe të pasmet Vildanes dhe këtë e zbuloi në një postim në Instagram, ku ka zgjedhur të thotë disa fjalë për të gjithë ata persona që bënë të mundur klipin.

“Vildane Zeneli, faleminderit që e bërë pikante me performancën tënde. Meqë ra fjala faleminderit që më le të të prekja të pasmet. E di që shumë të tjerë do të donin të ishin në vendin tim”.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja e famshme Heather Locklear sërish ka probleme psikike dhe për këtë ka përfunduar në spital.

“Il Barone Rampante”, shqipëruar “Baroni mbi pemë”, është libri që ka frymëzuar që nga koha e fëmijërisë, arkitektin e famshëm italian St

Gazetari i njohur Blendi Fevziu nuk e ka ekspozuar shumë vajzën e tij të madhe Mishel në rrjete sociale.

Një atlete ka marrë mijëra dollarë nga donacionet pasi deklaroi se prindërit e mohuan kur zbuluan se është lesbike.

Fatkeqësisht, të ngrihesh në detyrë është më tepër një art se një shkencë.

Bëhuni gati për një përballje titanësh në vitin 2019.

Një balenë e ngordhur në bregun e Indonezisë është gjetur me mbetje plastike në stomak, përfshirë 115 gota.

Pranvera Borakaj është përballur me një situatë shumë të sikletshme gjatë një prej transmetimeve të emisionit të mëngjesit ‘7 pa 5’ në “V

Gjashtë persona ndodheshin të bllokuar në ashensor kur po binte plot 84 kate në Çikago.

Jeni supersticiozë dhe i frikësoheni të martës? Ne po ju ndihmojmë duke luftuar të paktën frikën që keni nga dita e sotme.