U bë nënë për herë të dytë, Patrisi reagon pas lindjes së djalit nga Tuna

09/05/2021 - 22:21

Pak minuta më parë është bërë publik lajmi se këngëtarja Tuna është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë të cilin e ka pagëzuar me emrin Zen.

Ndërkohë, mësohet se në lindje, Tuna ka qenë vetëm pas ndarjes nga Patrisi, që u shoqërua me shumë postime nga ana e këngëtarës për “baballarët e papërgjegjshëm”.

Ndërsa pak minuta pas, Patrisi e ka bërë reagimin e tij pas bërjes baba për herë të dytë.

“Mirësevjen në jetë Zen”, ka qenë shkrimi i Berishës në rrjetet sociale.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një postim në rrjete sociale i kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj ka ngritur dyshimet se këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua

Kombinimi i veshjeve me aksesorë shtesë për të krijuar një stil unik është pjesë e pandarë e përditshmërisë së artistes durrsake Asel Ist

Majat e djegura të flokëve janë një shqetësim i vazhdueshëm, por nëse tregohesh pak më e kujdesshme, mund t’i evitosh.

Princi Philip do të kishte festuar 100-vjetorin e lindjes më 10 qershor dhe me rastin e ditës së tij të lindjes, anëtarët e familjes mbre

Marsi është planeti i energjisë dhe jetës suaj mund t’i kishte munguar, por kjo situatë po ndryshon pasi tashmë planeti do të kalojë në s

Janë plot dhjetë ndryshime ato të cilat sjellin në vetvete kundërshtime mes gjinisë mashkullore dhe femërore.

Kur punojmë shumë për të përfunduar një projekt, shumica prej nesh përpiqen të dëgjojnë muzikë, në mënyrë që të përqendrohemi në detyrën

Një 18-vjeçare në Itali ka ndërruar jetë si pasojë e një tromboze.

Studiuesja e astrologjisë Keti Sula ka treguar se përse kryeministri Edi Rama fitoi zgjedhjet parlamentare të 25 prillit.

Në verë më shumë se kurrë, dielli shqetëson shikimin tonë, prandaj përdorimi i syzeve dielli bëhet më i domosdoshëm.