U divorcua nga mesfushori shqiptar, Erjona: Futbollistët nuk i kënaqin gratë në shtrat

21/03/2018 - 22:27

   Mbrëmjen e sotme në “Top Show Magazine” ka qenë e ftuar ish-bashkëshortja e futbollistit Blerim Xhemaili, ku për herë të parë ka rrëfyer se përse është ndarë prej tij.

Në këtë intervistë Erjona Sulejmani ka dhënë deklarata të forta lidhur me ish-bashkëshortin, duke thënë se gjatë viteve që ka qenë me të ndihej si “në kafazin e artë”.

“Sigurisht që Kampionati Europian më dha një bum, por edhe para kësaj unë kam qenë e njohur dhe kam marrë oferta për modeling.

Por kur isha e martuar nuk kam pranuar të punoj sepse isha si në një kafaz të artë. Kisha lekë por nuk isha e lumtur, atëherë bëra zgjidhjen siç u raportua në media.

Një shkak për ndarjen ka qenë edhe fama që unë mora në Europianin e  2016, ai u ndje xheloz sepse të gjitha gazetat po shkruanin për mua”, rrëfen Erjona.

Ndër të tjera ajo është shprehur se gratë e futbollistëve nuk janë të lumtura as në jetë por as në shtrat.

“Futbollistët nuk janë bashkëshortë të mirë dhe as në shtrat nuk i kënaqin burrat”, u shpreh ajo.

“Unë jam ndarë dhe kam marrë një vendim për veten time dhe kam bërë shumë mirë. Jam gruaja më e zgjuar nga të gjitha gratë e futbollistëve, sepse vetëm unë jam ndarë dhe nuk kam qëndruar vetëm për para me të. Unë me Blerimin jam ndarë dhe nuk kam marrë asgjë ekonomike, ai do të paguaj vetëm për djalin dhe unë i kam refuzuar çdo gjë. Futbollistët nuk janë për familje. Ata tradhtojnë, dhe pse Blerimi mua nuk më ka tradhtuar, mesa unë di”, pohon ajo.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kobe Bryant, ish basketbollisti i famshëm i NBA dhe Los Angeles Lakers, ka ndërruar jetë në moshën 41-vjeçare si pasojë e një aksidenti m

Shuhet legjenda e basketbollit amerikan dhe botëror, Kobe Bryant. Sipas asaj që shkruan gjermania "Bild", shkak është bërë rrëzimi i heli

Edhe pse në një moshë të pazakontë, Iris Jones ka në plan të martohet me të dashurin e saj egjiptian Mohamed Ahmed Irbriham. Ai është vet

Në momentin kur ra tërmeti me madhësi 6.8 ballë në provincën Elazig të Turqisë, një grua solli në jetë fëmijën e saj.

Në mesin e situatës emergjente të shkaktuar nga virusi i rrezikshëm, në rrjetet sociale është publikuar videoja e një djali, i cili ha të

Një histori prekëse e programit “Dua të të bëj të lumtur” ishte ajo e Rubies e cila kishte zgjedhur emisionin për të surprizuar vajzën e

Ermal Mamaqi i ftuar në emisionin “Mos i  fol shoferit”, përveç filmit të tij më të ri “ I Love Tropoja”, ka folur edhe për filmin që ka

Vende të ndryshme të botës kanë rregulla të ndryshme. Për vizitorët, ato sigurisht janë të panjohura.

Mburrja nuk është një gjë e bukur, por gjithmonë ekziston dikush që e konsideron veten superior ndaj të tjerëve, më autoritar, më të aftë

Mbrëmjen e kaluar, moderatori i emisionit "Zonë e Lirë", Arian Çani kishte ftuar një trupë aktorësh për të promovuar një shfaqje teatrale