U nda pas disa vitesh, bukuroshja italiane tallet me ish-bashkëshortin

17/01/2021 - 21:08

Bukuroshja italiane Melisa Sata ka ironizuar ish-bashkëshortin e saj, futbollistin Kevin-Prins Boateng.

E ftuar në programin “Affari Tuoi-Viva gli sposi”, ish-velina dhe prezantuesja u shpreh e zhgënjyer nga martesa 4-vjeçare me ish-futbollistin e Milanit, Barcelonës dhe Fiorentinës.

“Faleminderit që më ftuat në vendin dhe momentin e duhur. Dikur njihja një futbollist që luante me Fiorentinën, por nuk solli shumë fat!”, u shpreh 34-vjeçare në programin kushtuar çifteve të sapormartuara për Boatengun.

Ata kanë qenë njëri prej çifteve më të ndjekura në Itali gjatë këtyre viteve. Para pak kohësh, ata pranuan divorcin mes tyre, por asnjëherë nuk i bënë publike arsyet.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Vajza e ministres së Shtetit për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali, feston sot 6 vjetorin e lindjes.

Një nga traditat që është përhapur në të gjithë botën është torta e ditëlindjes me qirinj të ndezur.

Ka njerëz që zgjohen me zilen e parë të alarmit e ka të tjerë që rrotullohen pa fund në shtrat duke injoruar edhe zilen e shtatë.

Pallati Buckingham po fillon një hetim mbi pretendimet se Meghan Markle ngacmonte ndihmësit mbretëror.

Pas vetëm 6 muaj nga lindja e fëmijës së pestë, Alec dhe Hilaria Baldwin janë bërë sërish prindër.

Sipas mjekëve, lodhja e shpejtë dhe dhimbja e muskujve e nyjeve 75% shkaktohet nga mënyra sesi ne rrimë ulur para kompjuterit në punë, dh

Në Marsin e vitit të kaluar fotoja e një infermiereje e cila punon në një spital në Milani u bë virale në të gjithë botën.

Lëkura juaj është një pasqyrë që reflekton ndryshimet, të cilat ndodhin brenda trupit tuaj.

Dukesha e Sussex, Meghan Markle u dëmshpërblye me 450 mijë paund ose rreth 521 mijë euro pas fitores së betëjes ligjore kundër "Mail On S

Në një incident të çuditshëm, një aeroplan pasagjerësh u detyrua të bënte një ulje emergjente dhe të kthehej në aeroport në kryeqytetin s