U shpërfytyrua me acid nga ish i dashuri, partneri aktual bën gjestin prekës për Miss-in (FOTO)

16/07/2019 - 18:43

Ish-missi i Italisë, Gessica Notaro, u shpërfytyrua me acid nga ish i dashuri i saj që tashmë është i dënuar me 15 vite burg. Ajo e ka rikuperuar goxha fytyrën e saj me anë të operacioneve plastike, por njësin sy e ka të dëmtuar shumë keq.

Pikërisht në lidhje me këtë gjë, i dashuri aktual i ish-missit, Marco ka bërë një gjest mjaft prekës. Ai e mban syrin e tij të mbuluar si pirat, njësoj siç është e detyruar ta mbajë Notaro.

Ish-missi Gessica ka folur shumë shpesh për dhunën ndaj grave, që pas sulmit që pësoi nga ish i dashuri i saj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Fotoja e një peshku me dy gojë u bë menjëherë virale, pasi u postua nga një grua në SHBA, e cila e kishte kapur në Nju Jork.

Pas divorcit me aktoren Angelina Jolie duket se marrëdhëniet e aktorit Brad Pitt me gjashtë fëmijët e tij nuk janë edhe aq të mira.

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa feston gjatë ditës së sotme 24-vjetorin e saj të lindjes.

Çifti i showbizit Justin Bieber dhe Hailey Baldwin e kanë caktuar datën se kur do të zhvillojnë ceremoninë e dytë të martesës.

Roopkund, një liqen i largët i lartë në Himalajet Indiane, është shtëpia e një prej mistereve më të mëdha të arkeologjisë: skeleteve të r

Majmunët duan të dominojnë jetën në Japoni.

Pas një paralajmërimi që po qarkullonte në rrjet, shumë ndjekës të Instagram u shqetësuan se fotografitë e tyre mund të përdoren.

Dwayne Johnson ishte aktori më i paguar i vitit të kaluar, sipas renditjes vjetore më të fundit të Forbes.

Presidenti i SHBA-së Donald Trump është bërë gjysh për herë të 10-të.