U zemërua se i dhuruan makinë "BMW" për ditëlindje, e hedh në lumë (VIDEO)

11/08/2019 - 18:13

Një burrë nga India, i cili donte një makinë Jaguar për ditëlindje dhe i dhuruan një model tjetër u inatos keq.

Në vend të saj, i dhanë një BMW, e cila kushton rreth 49 mijë dollarë, por e hodhi në lumë.

Videoja u postua në rrjetet sociale ku makina shihet duke “lundruar” në lumin e shtetit verior Indian, Haryana.

Më vonë, u bllokua në një pellg me bar të gjatë. Ndërkohë policia po heton ngjarjen, raportojnë mediat lokale.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Padia e këngëtares Besa Kokëdhima ndaj emisionit "Thumb On", është diskutuar në puntatën e sotme, ku të ftuar ishin gazetarët Bledian Kok

Së fundmi ish-lojtari i kombëtares angleze Paul Gascoigne, i njihur për raportin e keq që ka me alkoolin, është futur në një dyqan dhe ka

Një adoleshente në Florida ka humbur jetën nga "sëmundja e puthjes", ose siç njihet ndryshe mononukleoza.

Modelja Xhesika Berberi ishte e ftuar në emisionin "Shiko Kush LUAN" në Top Channel mbrëmjen e të shtunës.

Kamerat e sigurisë kanë filmuar një hajdut fatkeq, i cili me motor ndalon pranë një banesë për të vjedhur një pako të lënë para derës.

Akademia e bukurisë “Nina Lyxury” në Durrës është solidarizuar më situatën e rëndë në të cilën ndodhet vendi prej të martës së 26 nëntori

Kur vjen fundi i vitit shumë persona shpresojnë që viti pasardhës të jetë më i suksesshëm dhe i mbarë. Çelësi i suksesit për të pasur një

Syzet e kitaristit të grupit të famshëm 'The Beatles’ janë shitur ditën e djeshme në një ankand në Londër më shifër të çmendur.

Edhe pse muaji dhjetor është i mbushur me festa gazmore, jo të gjithë mund të jenë të lumtur. Fundja, dimri është stinë e ashpër.

Duket sikur ka dalë nga një film i James Bond, por koncepti mund edhe të tregojë se e ardhmja e superjahteve është edhe nënujore.