U zhduk për 3 muaj, aktorja e njohur shfaqet sërish në publik (FOTO)

17/10/2018 - 11:44

Aktorja me famë botërore Fan Bingbing është shfaqur në publik për herë të parë që kur u zhduk pa lënë gjurmë tre muaj më parë, duke shkaktuar thashetheme se ishte arrestuar nga Partia Komuniste.

Në një video të postuar në mediat sociale kineze, ylli i kinematografisë duket duke lënë Aeroportin Ndërkombëtar Beijing Capital mbrëmjen e së hënës.

Ajo mban syze të errëta për të mbuluar fytyrën dhe ndiqet nga një burrë me ombrellë të madhe të zezë.

Përkundër përpjekjeve të saj, aktorja 37-vjeçare u kap në kamera nga paparacët.

Fan është ndër yjet më të njohura të kinemasë të Kinës dhe ka nënshkruar kontrata miliona dollarëshe për shfaqjet e saj në dhjetra prodhime kineze. Ajo gjithashtu është shfaqur në ekskluzivitete të mëdha ndërkombëtare si X-Men.

Por pas raportimeve për shmangien e taksave nga Fan në qershor, aktorja u zhduk. Më 2 tetor, qeveria kineze njoftoi se Fan ishte gjobitur miliona dollarë për evazion fiskal. Për shkak se kjo ishte vepra e parë se saj penale, qeveria tha se nuk do të ngrinte padi kundër saj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja e famshme Heather Locklear sërish ka probleme psikike dhe për këtë ka përfunduar në spital.

“Il Barone Rampante”, shqipëruar “Baroni mbi pemë”, është libri që ka frymëzuar që nga koha e fëmijërisë, arkitektin e famshëm italian St

Gazetari i njohur Blendi Fevziu nuk e ka ekspozuar shumë vajzën e tij të madhe Mishel në rrjete sociale.

Një atlete ka marrë mijëra dollarë nga donacionet pasi deklaroi se prindërit e mohuan kur zbuluan se është lesbike.

Fatkeqësisht, të ngrihesh në detyrë është më tepër një art se një shkencë.

Bëhuni gati për një përballje titanësh në vitin 2019.

Një balenë e ngordhur në bregun e Indonezisë është gjetur me mbetje plastike në stomak, përfshirë 115 gota.

Pranvera Borakaj është përballur me një situatë shumë të sikletshme gjatë një prej transmetimeve të emisionit të mëngjesit ‘7 pa 5’ në “V

Gjashtë persona ndodheshin të bllokuar në ashensor kur po binte plot 84 kate në Çikago.

Jeni supersticiozë dhe i frikësoheni të martës? Ne po ju ndihmojmë duke luftuar të paktën frikën që keni nga dita e sotme.