Uolverhempton, këshilla seksi nga gruaja e Rui Patricios

28/02/2020 - 17:52

Vendi i tetë në kampionat është vetëm arritja e radhës nga Uolverhemptoni. Ky ekip mund të cilësohet si një koloni portugeze për shkak të 7 lojtarëve që ka në organikë, por njëkohësisht dallohet edhe për bukurinë e bashkëshorteve të disa prej lojtarëve.Njëra syresh është pa dyshim Vera Ribeiro, bashkëshortja e portierit Rui Patricio, e cila si profesion është seksologe.

Në vitin 2018 ajo u komentua gjatë pasi këshillonte yjet e Portugalisë që të masturboheshin përpara ndeshjeve në mënyrë që të ishin më të qetë. Ajo vazhdon me profesionin dhe këshillat e saj teksa vjet ka publikuar një libër të titulluar “Udhëzuesi i joshjes”.Ribeiro këshillon lexuesit, por edhe kolegët e bashkëshortit se si të bëjnë lojëra seksuale në kohën e lirë apo që për të konsumuar raportet e tyre të përdorin dyshekë me ujë. Pjesë e “skuadrës” së grave të futbollistëve është edhe Daniela Baso.

Bukuroshja meksikane ka qenë një aktore shumë e njohur telenovelash në atdhe përpara se të martohej me Raul Himenezin. Kur 30- vjeçarja ishte gati të rikthehej në shesh-xhirim, çifti mori lajmin se do të bëheshin me fëmijë, ndaj rikthimi i Danielës në skenë duket se do të ndodhë vitin e ardhshëm, gjithmonë nëse ajo nuk zgjedh të bëjë rolin e nënës me kohë të plotë dhe të lërë rishtazi pas dore karrierën kinematografike.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Shkencëtarët që bënë klonimin e parë të suksesshëm në botë, duke krijuar delen Dolly, thuhet se janë në bisedime me qeverinë britanike pë

Muzikë, humor, këngë dhe alegri ishte ajo çfarë shijuan sërish sot nga koncerti i radhës qytetarët nga ballkonet e pallateve në Durrës, p

Izolimi i godet të gjithë, të pasur të varfër, të famshëm e të panjohur, të bukur apo jo të bukur qofshin.

Carrie Symonds, e dashura e kryeministrit të Mbretërisë së Bashkuar Boris Johnson, konfirmoi se është prekur nga koronavirusi.

Brooke Baldwin, një nga gazetaret më të famshme të “CNN” ka rezultuar pozitive me koronavirus.

Astrologia Meri Shehu veçoi disa shenja të horoskopit të cilat duhet të kenë më shumë kujdes gjatë kësaj periudhe dhe sesi do ndryshojnë

Një grua ka vdekur nga koronavirusi disa orë pasi lindi vajzën e saj.  Nëna 36-vjeçare, e identifikuar vetëm si Galina, thuhet se është i

Në karantinë prej tre javësh, por pasditja e së premtes ka qenë e veçantë për banorët e lagjes nr.16 në Durrës.

Ylli i PSG-së, Neymar i ka befasuar të gjithë me vendimin e fundit.Sipas mediave braziliane, sulmuesi ka dhuruar 5 milionë euro për të lu