Ushtarët francezë nuk i ndajnë dot sytë nga Melania Trump, rrezaton me fustanin 650 dollarë

25/08/2019 - 16:46

Dy ushtarë francezë nuk mund të ndanin sytë nga Melania Trump kur ajo mbërriti për samitin tre ditor të G7 në Francë.

Zonja e Parë dukej mahnitëse ndërsa u nis nga Air Force One, duke veshur një fustan Calvin Klein 650 dollarë dhe këpucë ngjyrë rozë të nxehtë.

Fotoja kapi momentin kur dy ushtarë ia ngulën sytë Zonjës së Parë, ndërsa ajo parakalonte në tapetin e kuq.

Zakonisht të gjithë sytë i kanë te Presidenti Trump kudo që shkel, por Melania ia vodhi vëmendjen në Biarritz ditën e shtunë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Gruaja e një trajneri boksi, Lulu Sosa, i kishte kërkuar ndihmë një personi që t’i gjente një vrasës me pagesë, pa e ditur që ky person i

Një tualet prej ari është grabitur nga Pallati Blenheim në Woodstock, Oksfordshire, në Mbretërinë e Bashkuar.

Po ju paraqesim 6 varëse, zgjidh atë që të pëlqen më shumë dhe zbulo çfarë lloj gruaje je.

Nëse zgjedh:

Nëse mund të quani guxim ndonjë gjë në jetë, mos e bëni më para se të mësoni historinë e Anjola Hamzajt.

Dje janë diplomuar 416 të rinj si zyrtarë policorë në Kosovë.

Sipas një thënieje të urtë popullore; djajtë gjenden brenda njerëzve të qetë. Dhe është vërtet kështu.

Ju gjithmonë mund të mbështeteni në to në rast nevoje: në Horoskop ka një grup prej 5 shenjash, të cilat klasifikohen si më të sjellshmet

Një filxhan kafe e derdhur nga piloti i një Airbus, me 337 persona në bord, shkaktoi një ulje emergjente.