Vajza e ish-deputetes provokon me të brendshme (FOTO)

22/04/2018 - 21:14

   Vajza e ish-deputetes demokrate ka ngritur temperaturat. 

Ada Deda është tashmë duke u angazhuar me një nga eventet e bukurisë më të rëndësishme ‘Miss Univers’. 

Ndërkohë vajza e Albina Dedës ka ndarë në rrjetet e saj sociale disa foto provokuese, ku pozon me bikini dhe mjaft sensuale.

‘Nuk jam e rrëmujshme’ka shkruar ajo në foton e saj teksa duken në shtratin e saj rroba të hedhura. E në fakt kujt mund t'i tërheqin vëmendjen rrobat kur ajo ka pozuar kaq seksi.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Për këngëtaren Rezarta Shkurta, dita e sotme është një nga më të bukurat, pasi vogëlushja e saj Hera feston ditëlindjen.

Victoria dhe David Beckham janë përballur me një situatë aspak të dëshiruar teksa shtëpia e tyre e pushimit në fshat është tentuar të gra

Një nënë dhe foshnja e saj fluturuan në ajër, pas shpërthimit të rrotës së një automjeti mallrash.

Cristiano Ronaldo doli dje në një konferencë për shtyp para mediave, ku foli për sfidën e ditës së sotme, atë mes Mançester Junajtid dhe

Një shtetas turk është në probleme me ligjin, për shpërdorimin e linjës së emergjencës së policisë.

Para pak minutash, në media ka qarkulluar një lajm që i ka habitur të gjithë.

Një studente 21-vjeçare nuk mundi të përjetonte dot stresin që kaloi në qeli për një aksident rrugor që kishte shkaktuar, duke i dhënë fu

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka publikuar një foto në rrjete sociale, ku e shohim në Bjeshkët e Nëmuna.

Dukesha e Cambridge, Kate Middleton, apo ajo që pritet të jetë edhe mbretëresha e ardhshme e Britanisë, duket se ka probleme me fustanet

Kjo foto e bërë nga NASA në Antarktikë ka mahnitur jo pak njerëz. Ajsbergu është një drejtkëndor i rregullt, si i prerë me thikë.