Vajza e Monica Bellucci-t, imazh i Dolce&Gabbana

26/01/2021 - 19:27

Deva Cassel, vajza e Monica Belluccit, është protagoniste në fushatën reklamuese të parfumit më të ri që do lançojë "Dolce & Gabbana". Parfumi quhet "Dolce Rose", ka në përbërje lule, kombinuar me fruta dhe trëndafil.

Brandi fton të gjitha vajzat ‘Dolce’ (të ëmbla) të botës të bashkohen në sloganin #RoseAttitude. Xhirimet janë realizuar në liqenin e Comos në Itali, ku vajza e Monicës shfaqet elegante dhe e bukur, njësoj si e ëma.

Megjithëse di 4 gjuhë të huaja dhe jeton mes Parisit dhe Romës, Deva jetën do ia kushtojë modës dhe ky vendim është marrë prej kohësh nga ajo.

Në fakt ka kujt t’i ngjajë. Ajo lindi në vitin 2004 nga martesa e Monica Bellucci me aktorin francez Vincent Cassel dhe tashme ka nisur një karriere si modele…ku e ardhmja duket shumë e ndritshme.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ky është momenti dramatik, kur një fuoristradë e bardhë futet brenda një supermarket në Britani, duke i hedhur blerësit në ajër.

Albatrosi i njohur me emrin ‘Wisdom’ (Dituri), zogu i egër më i moshuar i botës, ka çelur vezën e saj në moshën 70-vjeçare.

Të gjithë njohim njerëz me fytyrë të përsosur, dhe shumica prej nesh, me siguri, i kemi zili.

Fëmijët e vegjël mund të preken mesatarisht tetë herë nga ftohja në vit, por ka mënyra të thjeshta për t’ju forcuar sistemin imunitar.

Të gjithë e dinë se limonët janë të dobishëm për shkak të nivelit të lartë të vitaminës C.

Khloe Kardashian ka publikuar disa imazhe të reja në rrjete sociale, por fytyra e saj i ka bërë sërish fansat të mendojnë se i është nëns

Duka i Edinburgut, Princi Philip, 99-vjeç, i është nënshtruar një ndërhyrjeje të lehtë në zemër.

Tony Selimi është një shqiptar nga Gostivari i Maqedonisë së Veriut, i cili po korr sukses në Europë dhe SHBA me konsultimet, trajnimet,

Një grua e cila u përdhunua dy herë tani njihet si “Mbretëresha e Armëve” dhe u kërkon grave të mbajnë armë me vete.

Vajza e ministres së Shtetit për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali, feston sot 6 vjetorin e lindjes.