Vajza e Monica Bellucit akuzohet për operacione plastike, ja si reagon 15-vjeçarja

06/08/2020 - 21:47

Vajza e aktorëve Vincent Cassel dhe Monicca Bellucci është akuzuar së fundmi se ka bërë ndërhyrje kirurgjikale. Për këtë arsye, Deva Cassel ka reaguar përmes disa postimeve në rrjetet sociale.

15-vjeçarja akuzohet se ndërhyrjet i ka bërë pikërisht për t'i ngjarë nënës së saj të famshme. Shumë ndjekës kanë vënë re ndryshime në fytyrën e saj prej adoleshenteje, buzë më mishtore dhe vetulla dhe qerpikë më të lartë, duke menduar menjëherë për ndërhyrje kirurgjikale.

Prandaj Deva iu është përgjigjur të gjitha akuzave duke publikuar një foto nga fëmijëria ku mohon kështu një herë e mirë për të gjitha thashethemet.

“Buzët dhe qerpikët ishin të mëdha që kur isha e vogël. Kështu nuk duhet t’u jap rëndësi komenteve si këto, por po influencojnë jetën time. Kështu ndaluni së shpërndari falsitete nëse nuk keni prova. Ja ku i kam unë provat që fytyra ime nuk ka ndryshuar gjatë kohës, vetëm fakti që unë jam rritur tashmë. Nuk do të publikoj më foto të fëmijërisë time sepse bëhet fjalë për privatësinë time. Jam e vetdijshme që thashethemet janë pjesë e botës sociale dhe mund të jenë zbavitëse dhe të të bëjnë të reflektosh për shumë gjëra, por për këtë nuk mund të më sulmoni’.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Statistikat parashikojnë se ka rreth 3 miliardë përdorues të smartphoneve.

Reperi amerikan, Miles McCollum i njohur me emrin e artit Lil Yachty, u arrestua dhe u akuzua për qarkullimin me shpejtësi tej normave të

Para disa ditësh, aktori i njohur italian, Grabiel Garko habiti të gjithë opinionin publik duke deklaruar se ishte gay.

Harry dhe Meghan Markle kanë në plan një kontratë 150 milionë dollarëshe në Netflix për të dokumentuar aktivitetet e tyre filantropike dh

Ekzistojnë tri lloje të marrëdhënieve në jetën tuaj dhe nëse gjeni të duhurën nga e para, ju jeni me të vërtetë me fat.

Nëse jeni femër, shanset janë të mëdha që të kaloni të njëzetat në gabime dhe ta gjeni veten.

Gashi po sjell një tjetër hit që është pjesë e albumit 1984.

Nusret Gokçe, një ndër shefat më të famshëm të kuzhinës, duket se është përfshirë në disa telashe.

Një gjykatë kineze ka dënuar me vdekje një mësuese në Kinë, me akuzat për helmimin e 25 fëmijëve, njëri prej të cilëve vdiq.

Ditën e sotme, është ndarë nga jeta në Itali, në moshën 83-vjeçare, dirigjentja e parë shqiptare, Rozmari Jorganxhi. Disa orë pas ndarjes