Vajza e regjisorit të famshëm, Steven Spielberg, një yll pornografie: Babai më mbështet!

20/02/2020 - 11:17

Vajza e regjisorit të famshëm, Steven Spielberg, ka nisur një karrierë të re në industrinë e pornografisë dhe shprehet se babai i saj e mbështet.

Në një intervistë ekskluzive për “The Sun”, Mikaela Spielberg, 23 vjeçe, e cila u birësua nga regjisori legjendar Steven Spielberg dhe bashkëshortja e tij Kate Capshaw, tregoi se ajo tashmë ka filluar vetë të prodhojë video porno.

Ajo thotë se do të dëshironte një punë si balerinë në një klub striptizmi sapo të marrë licencën si punonjëse seksi.

Mikaela, e cila flet rregullisht me prindërit e saj u shpreh se në lidhje me këtë, ata ishin “çuditur pa masë” por nuk ishin “të mërzitur”.

“Nëse bëj këtë lloj pune, ndihem sikur jam në gjendje t’i ‘kënaq” njerëzit e tjerë, dhe kjo është diçka pozitive pasi nuk është një mënyrë që më bën të ndjehem e dhunuar”, shprehet ajo për “The Sun”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Karantina ka lënë edhe një nga futbollistët më të mirë në botë pa berber.

Familja Kennedy është tronditur sërish nga një ngjarje e rëndë pasi mbesa e Robert Kennedy është zhdukur së bashkë me djalin e saj të vog

Ditën e diel, përveçse të gjithë ishim të detyruar ta kalonim në karantinë, edhe moti nuk premtoi shumë.

Vajza 19-vjeçare e boksierit Floyd Mayweather, Iyanna është arrestuar për sulm të rëndë me armë vdekjeprurëse, pasi kishte goditur një gr

Një infermiere nga Anglia, Shirley Watts, ka postuar një video mjaft prekëse në rrjetet sociale.

Avokado kombinon fuqitë e saj me vetitë anti-inflamatore të mjaltit dhe fuqinë qetësuese të tërshërës dhe i jep lëkurës sonë hidratim dhe

Edhe pse të gjithë jemi të vetëdijshëm që gjatë pandemisë së koronavirusit është çështje kyç të mbahet higjiena dhe rregullisht të dezinf

Shkencëtarët që bënë klonimin e parë të suksesshëm në botë, duke krijuar delen Dolly, thuhet se janë në bisedime me qeverinë britanike pë