Vajza e Rezarta Shkurtës ka një kërkesë speciale për mamin dhe babin!

22/10/2018 - 18:22

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka ndarë gjithnjë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale momente nga rritja e vogëlushes së saj Hera.

Këtë herë ajo ka publikuar dy insta-stories ku tregon rreth dëshirës së vogëlushes së saj që të ketë një motër dhe ta quaj Jume. 

Por e vogla duket se nuk do të bëjë kompromise lidhur me rrobat e saj, pasi nuk do t’ia japë të motrës. Krahas këtyre videove gazmore, Rezarta ka theksuar se nuk e kanë ende e kanë në plan për një fëmijë të dytë.

Pak kohë më parë bashkëshorti i Rezartës, Ermal Hoxha, u lirua nga burgu dhe tashmë është bashkuar me familjen e tij.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një adoleshente e varur nga rrjeti social snapchat vrau veten, pasi u lidh me një mision të dëshpëruar për sa më shumë pëlqime.

Të gjithë e kemi provuar atë ndjesinë e përcëllimit të lëkurës dhe dhimbjen e saj edhe qoftë nga një prekje e lehtë.

Ashtu siç ishte lajmëruar më herët, të premten u bë edhe hapja e plotë për publikun, e hotelit “J-Hotel”, që është në pronësi të kampionë

Dy ushtarë francezë nuk mund të ndanin sytë nga Melania Trump kur ajo mbërriti për samitin tre ditor të G7 në Francë.

Scarlett Johansson shpallet aktorja më e paguar në botë.

Një çift amerikan vdiq tragjikisht në Teksas 5 minuta pas përfundimit të dasmës së tyre.

Rreth 2 javë më parë, përuroi investimin e tij më të fundit, agroturizmin “Vinea Resort & SPA”, ku i ftuar nderi ishte kryeministri E

Kylie Jenner është vënë në qendër të kritikave në rrjetet sociale.

Djali i një miliarderi amerikan ka vrarë veten, pasi e la e dashura.