Vajza e Robert Aliajt mahnit jurinë e “The Voice Kids” në Belgjikë (VIDEO)

14/02/2020 - 17:48

Bëmë baba të të ngjaj i thonë asaj shprehjes dhe ky është rasti. Një shembull konkret është vajza e këngëtarit Robert Aliaj, Gala.

Vajza e këngëtarit shqiptar ka marrë pjesë në fazën e audicioneve të fshehta në “The Voice Kids” në Belgjikë, vend ky ku jetojnë prej vitesh.

Me këngën “Don’t know why” të Norah James, Gala i bëri të katërt antarët e jurisë që të ktheheshin e ta kërkonin në skuadër.

Në prapaskenë shihet edhe Roberti, i cili me bastunin e tij klasik, bën tifo për të bijën sa herë që një anëtar jurie kthehet.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Gaforrja cilësohet si shenja më e komplikuar e zodiakut !

Të gjithë e kemi pyetur veten se përse përgjigjemi gjithnjë me “Alo” kur flasim me dikë në telefon.

Duket se tersi nuk po i ndahet familjes mbretërore angleze.

Është ndarë nga jeta në moshën 15-vjeçare, aktorja e famshme Pearl Waligwa.

Kosova feston 12-vjetorin e Pavarësisë dhe në këtë ditë të shënuar shumë nga personalitetet e njohura kanë bërë urimet e tyre.

Një Lamborghini i marrë me qira për një çift martesor shpërtheu pasi u përplas me një makinë Golf VW të parkuar.

Ish-zonja e parë e Amerikës, Michelle Obama ka vendosur të mos i ndjekë në rrjete sociale të bijat dhe jo pa arsye.

NJë grua ka gjetur unazën e bashkëshortit të saj pas 47-vitesh që e kishte harruar në një dyqan në qytetin amerikan të Brunsëick Maine.

Qentë janë një thesar i vërtetë, por zbulimi i kohëve të fundit për ato që ata në të vërtetë ëndërrojnë, do t’ju bëjë t’i vlerësoni më sh

Këngëtarja e njohur e muzikës folklorike, Silva Gunbardhi ka qenë ditën e sotme e ftuar në programin ‘E diell’ ku i është përgjigjur një