Vëllai i këngëtares milioniere, i pastrehë dhe i alkolizuar!

14/08/2018 - 15:32

   Të gjithë e njohim Madonna-n, këngëtarja e cila theu shumë tabu.

Këngëtarja e shumë hiteve si "La Isla Bonita", “Papa Don't Preach”, ka një vëlla Anthony Ciccole i cili ndonëse motrën e ka milionere, jeton rrugëve të Michiganit prej 7 vitesh.

Anthony ka pasur probleme me alkoolin dhe shpeshherë ka akuzuar të motrën se nuk kujdeset për të dhe se nuk i intereson nëse ai është gjallë apo jo.

Vëllai tjetër, Christopher së fundmi ka bërë të ditur se e kanë rikthyer të pastrehun në familje dhe po e merr veten.
'Unë jam një turp për ta. Edhe nëse vdes nga ftohti, ata s'kanë për t'u interesuar.

Babai im do ishte i lumtur nëse do vdisja nuk do shqetësohen për mua', është shprehur Anthony Ciccole.

'Ajo nuk më ka dashur kurrë. As unë nuk e kam dashur. Nuk e donim njëri-tjetrin', ka thënë i pastrehu për të motrën.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Volejbollistja shqiptare e talentuar, Erblina Bici, vetëm 2 javë më parë, fitoi Kupën e italisë me skuadrën e saj Igor Volley N

Drini Zeqo është një ndër personazhet më simpatikë dhe më të pëlqyer nga femrat, e ndonëse është komentuar shpesh për lidhje dashurie, at

Luana Vjollca ka uruar në një mënyrë shumë të veçantë 11-vjetorin e pavarësisë së Kosovës.

Historia që mbylli puntatën e shtatë të programit “Dua të të bëj të lumtur” ishte ajo e dashurisë së Erjonit dhe Emit.

Ju do të keni mundësinë të shijoni një pamje mahnitëse këtë javë, pasi 'super snow moon' e rrallë do shfaqet në qiell gjatë natës.

Eneda Tarifa mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun, këngët e të cilës janë kthyer në hite dhe i dëgjojnë të gj

Ky është momenti tronditës kur një shtëpi shpërtheu pasi burri që jetonte atje, i vuri flakën teksa brenda saj gjendeshin ai dhe ish-bash

Diego Simeone rinovoi me Atletico Madrid deri në vitin 2022, por ajo që ka zbuluar media spanjolle “AS” është një bombë e vërtetë.Paga e

Meghan Markle do të kthehet në ekranin e madh.

Klaudia Pepa tërheq gjithnjë vëmendjen me postimet në Instagram dhe kështu ndodhi edhe mbrëmjen e djeshme kur për Shën Valentin balerina