Vëllai i motrave Istrefi është rritur shumë. Do t'ju mahnisë me stilin unik (FOTO)

17/10/2018 - 10:27

Blendi Istrefi është vëllai i vetëm i motrave të njohur Era dhe Nora Istrefi.

Por duket se ai nuk e pëlqen shumë jetën publike.

Megjithatë, në fotografitë e fundit që Blendi ka publikuar në rrjetet sociale, vërehet se ka ndryshuar shumë stil.

Ai ka ngjarë më shumë nga motra e tij Era, pasi po eksperimenton shpesh me stilin.

Më poshtë ju sjellim disa fotografi të Blendit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja e famshme Heather Locklear sërish ka probleme psikike dhe për këtë ka përfunduar në spital.

“Il Barone Rampante”, shqipëruar “Baroni mbi pemë”, është libri që ka frymëzuar që nga koha e fëmijërisë, arkitektin e famshëm italian St

Gazetari i njohur Blendi Fevziu nuk e ka ekspozuar shumë vajzën e tij të madhe Mishel në rrjete sociale.

Një atlete ka marrë mijëra dollarë nga donacionet pasi deklaroi se prindërit e mohuan kur zbuluan se është lesbike.

Fatkeqësisht, të ngrihesh në detyrë është më tepër një art se një shkencë.

Bëhuni gati për një përballje titanësh në vitin 2019.

Një balenë e ngordhur në bregun e Indonezisë është gjetur me mbetje plastike në stomak, përfshirë 115 gota.

Pranvera Borakaj është përballur me një situatë shumë të sikletshme gjatë një prej transmetimeve të emisionit të mëngjesit ‘7 pa 5’ në “V

Gjashtë persona ndodheshin të bllokuar në ashensor kur po binte plot 84 kate në Çikago.

Jeni supersticiozë dhe i frikësoheni të martës? Ne po ju ndihmojmë duke luftuar të paktën frikën që keni nga dita e sotme.