Verë e mirë, ushqim dhe muzikë live, gjithçka ju duhet e gjeni në Monet_restorant

22/01/2021 - 16:37

Monet_restorant, do të ishte zgjedhja e duhur për ju për të kaluar bukur mbrëmjen e kësaj të premteje, nën atmosferën e këndshme të muzikës live.

Një natë ndryshe e cila nis prej në orën 18:30 me tingujt e muzikës së dy artistëve të njohur Redon Makashi dhe Alban Kamenica, ndaj mos nguroni të rezervoni tavolinën tuaj në numrin e telefonit: +355696845527

Në Monet_restorant mund të konsumoni ushqime të shijshme të gatuara me shumë dashuri nga shefi i kuzhinës si dhe të shijoni verërat më cilësorë të përzgjedhura me kujdes për ju.

Ndërsa të gjithë artdashësit mund të gjejnë të ekspozuara plot piktura të njohura dhe të realizuara me mjeshtëri, të cilat janë në shitje.

Njerëzit e zemrës, ushqim i mirë, vera e preferuar dhe muzikë e vërtetë, gjithçka ju duhet për një të premte perfekte!

Adresa: Monet__gourmet: Rruga Brigada e VIII 3, Tirana

Nr.tel: 069 442 8954

https://maps.app.goo.gl/gsYzikQMCKg69qHh8

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një turisteje i ka buzëqeshur fati teksa ka qenë duke pritur avionin.

Ndikimi që kanë pasur kufizimet tek të moshuarit ka luajtur një rol pengues në jetën e tyre normale për shkak edhe të brishtësisë fizike

Wanda provokoi edhe një herë ndjekësit me foto nga shtrati.

Mjegulla ka “pushtuar” Durrësin mbrëmjen e sotme.

“E dimë të gjithë si është shtypi britanik dhe ishte pikërisht ai që po shkatërronte shëndetin tim mendor.

Ndër pyetjet e shumta që na mundojnë lidhur me pandeminë Covid-19, nisur nga “kur do të mbarojë e gjitha kjo situatë” apo “edhe për sa ko

1. Ju nuk mund ta llogaritni saktë dritaren tuaj pjellore.

Një e moshuar nga Çekia po bën xhiron e rrjeteve sociale.

Mbretëresha e Mbretërisë së Bashkuar, Elisabeth ka mbajur një fjalim të rrallë mbi vaksinimin ndaj Covid-19, duke sugjeruar se është egoi

Sonda e Nasës, Perserverance do të nisë kërkimet për shenja jete të mëhershme në Mars, por zbulimi më i ri duket sikur mbështet idenë edh