Vetëm pak metra larg protestës së opozitës, martohej motra e Grida Dumës

25/05/2019 - 22:21

Personi që po martohet tek hoteli “Rogner”, ndërsa disa metra më larg, në sheshin para kryeministrisë zhvillohej protesta e opozitës është motra e Grida Dumës.

Disa pamje me dron tregonin se në hotelin “Rogner” po zhvillohej një festë. Tavolinat elegante rreth pishinës dhe personat që lëviznin ranë shumë në sy, ndërkohë që jashtë ambientit të dekoruar dëgjoheshin thirrjet e protestuesve “Rama ik”.

Kjo festë paska qenë dasma e motrës së ish-deputetet demokrate, Grida Duma.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Formati ka ndryshuar pak në pjesën e dytë të rubrikës “Ka Një Mesazh Për Ty”, sepse sot në studio e para vjen Mirlinda, të cilën e ka sje

Një tërmet me magnitudë 5.8 ballë me epiqendër në Detin Adriatik tronditi ditën e sotme Shqipërinë.

Zbulohet bamirësja e cila i jepte Kristiano Ronaldos hamburger falas në vitet kur ky i fundit ishte i varfër dhe praktikisht bashkime dis

Pas "Bon Bon", rruga e suksesit të Era Istrefit nuk është ndalur kurrë.

Kënga shqiptare “Të ka lali shpirt” ra nga froni, pasi nuk është më e klikuara në kanalin e “YouTube”.

Të gjithë përballemi me situata stresuese që na zemërojnë duke filluar nga trafiku e deri te kolegët e punës që s’i durojmë dot.