VIDEO/ Çmendet pasagjeri, godet dhe kafshon udhëtarët në avion

Postuar: 14/12/2017 - 11:28

Një avion u detyrua të bënte një ulje emergjente, pasi një nga pasagjerët filloi të kafshonte dhe madje godiste udhëtarët e tjerë.

Videoja tregon sesi udhëtarët kërkojnë ndihmën e pjesëtarëve të ekuipazhit, në mënyrë që djali të qetësohej. Ngjarja nisi gjatë kohës që avion JetBlue po fluturonte mbi shtetin amerikan të Utah-s.

Pamjet shokuese tregojnë njeriun, djalin e veshur me bluzë të kuqe teksa bërtet dhe godet pasagjerët. Djali, identiteti i të cilës nuk bëhet i ditur mësohet se ka sulmuar dhe mjekun e bordit, i cili tentoi ta ndihmonte.

Kjo ngjarje i detyroi pilotët të bënin ulje emergjente dhe të ndalonte në Las Vegas, ku u bë dhe arrestimi i agresorit.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Ky është momenti kur një turist i “çmendur” vendosi të “nderonte” lordin e drogës, Pablo Eskobar, duke thithur pluhur të bardhë në var

   Vajza e ish-deputetes demokrate ka ngritur temperaturat. 

   Sot në të gjithë botën është kremtuar Dita Ndërkombëtare e Tokës.

   Vajza e ministrit të Jashtëm, Ditmir Bushati, Hera 11-vjeçare, është bashkuar sot me të rinjtë për të pastruar Kepin e Rodonit, në kua

   Kastro Zizo është baba i dy fëmijëve, me mama të ndryshme.

   Pamje dramatike tregojnë momentin kur policia bastisi një hotel në Tajlandë ku po kryhej një orgji e paligjshme, duke kapur meshkuj të

   Është një ndër vajzat e bukura që ka hyrë së fundmi në futbollin shqiptar.

   Përmirësimi i kushteve të motit u ka dhënë mundësi anijeve të flotës së peshkimit në Durrës të dalin për peshk.

Një modele rrjetesh sociale e cila ka 600 000 të regjistruar në kanalin e saj në YouTube dhe mbi 100 000 ndjekës në Instagram, ka lënë ba

Një berber i cili qethi qëllimisht një fëmijë 10 vjeç, në mënyrë që të tjerët të qeshnin me të, është dënuar me tetë muaj burg.