Video e David Beckham duke fjetur vendoset në murin e maternitetit ku lindi ish-futbollisti

07/12/2019 - 20:35

Një video e David Beckham duke fjetur është vendosur për tu parë në spitalin e Londës, ku edhe ish-futbollisti lindi. Vepra e artit u realizua nga Sam Taylor-Johnson dhe u huazua nga departamenti i gjinekologjisë në Whipps Cross Hospital në Leytonstone deri në mars të vitit 2020.

E zbuluar në vitin 2014, David tregon ish-kapitenin e Real Madrid duke fjetur për 40 minuta pas një seance stërvitore.Beckham, tani 44 vjeç, lindi në maternitetin e spitalit në vitin 1975 dhe u rrit aty pranë. Taylor-Johnson u ngarkua të krijojë një portret të tij në 2002, kur njihej si Sam Taylor-Wood.Regjisorja e Fifty Shades of Grey e konsderoi si një “meditim mbi njeriun e famshëm”.

“Ajo që ofron kjo hapësirë është një moment qetësie ndërsa njerëzit janë duke pritur për takime me mjekët,”- tha ajo. “Është shumë paqësore, që u siguron njerëzve diçka shumë të qetë për të parë.”

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja amerikane Olivia Munn, ka ndarë një sekret intim me publikun.

Organizata Botërore e Shëndetit dhe shumë ekspertë të Shëndetësisë, e kanë vlerësuar vendosjen e maskës mbrojtëse si mjetin kryesor të fr

Aktorja e njohur Hymejra Akbaj ka humbur djalin e saj në moshën 47 vjeç. Ajo e ka gjetur të birin të vdekur në shtëpi si pasojë e një sul

Universiteti Durham në Mbretërinë e Bashkuar po kërkon vullnetarë që do të jenë pjesë e një eksperimenti për COVID-19, e cila do të zbulo

Raporti i Princ Harry-t me mbretëreshën Elizabeth ka ngjallur përherë shumë diskutime në rrjetet sociale nga ndjekësit e pallatit mbretër

Studiuesit e Universitetit të Kalifornisë, San Francisko, kanë shpikur një spraj hundësh me antitrupa sintetikë, të cilët besojnë se do t

Bashkia e Durrësit në bashkëpunim me Drejtorinë e Përgjithshme të Shërbimeve të Transportit Rrugor do të organizojë nesër në qytetin breg

Pavarësisht pandemisë së koronavirusit, turistët e huaj vijojnë të zgjedhin qytetin bregdetar të Durrësit për të kaluar pushimet.

13 gushti është dita e mëngjarashëve dhe këtë e feston 10% e popullsisë së botës.

Në më pak se 7 muaj, që kur kanë braktisur titujt zyrtarë dhe Mbretërinë e Bashkuar, Harry dhe Meghan ndërrojnë për herë të tretë vendban