VIDEO/ E zuri 'mallkimi' i shqiptarëve, rrëzohet fituesja e Eurovision 2018

Postuar: 13/05/2018 - 08:51

Edicioni i 63-të i festivalit të këngës “Eurovizion 2018” u fitua nga Izraeli falë votave të publikut.

Mirëpo këngëtarja izraelite është përballur me një incident mjaft të sikletshëm për të.

Pas përformancës si kënga fituese, këngëtarja është rrëzuar nga shkallët duke marrë përpara vetes gjithë stafin i cili e shoqëronte.

“Faleminderit qe i pranoni dallimet mes nesh,” – tha ajo pasi u ngjit në skenë për ta marrë çmimin.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Një 28-vjeçare ka humbur jetën në Stamboll pasi nuk i mbijetoi një krize në zemër që pësoi pas teshtimës.

   Është e pabesueshme të mendosh se janë bërë 21 vjet qe kur bota humbi Dianën, Princeshën e Uellsit.

Këtë fundjavë pritet të mbahet dasma e shumëpërfolur e çiftit, Elita Rudi dhe Gjiko.

Ato janë mikesha të pandara, por pas një periudhe të gjatë mungese në rrjetet sociale, kishte munguar po ashtu dhe humori që ato përcjell

Një nuse 21-vjeçare e sapo martuar, ka refuzuar të puthë bashkëshortin pasi prifti i deklaroi burrë e grua.

Kjo mund të jetë parajsa.

   Një peticion në mbështetje të një shoferi francez autobusësh që përballet me masë disiplinore pasi u filmua teksa qëllonte me shuplakë

Ka sezone kur flokët tuaj janë shumë të butë dhe me shkëlqim, por ka dhe raste kur janë shumë të ashpër dhe të thatë.

Fëmijët kanë dalë në rrugët e Gjermanisë këtë javë për të protestuar kundër përdorimit të tepruar të telefonavae nga prindërit e tyre.

Mesfushori i Çelsit, N’Golo Kante, ka bërë që disa tifozë të kalojnë një natë të paharruar.