VIDEO/ Kujdes kur puthni një të panjohur...

22/06/2018 - 12:48

Bëni kujdes kur puthni të panjohur pasi mund të përjetoni të njëjtën situatë si ky tifoz.

Ai u gjend para një dileme pasi iu kërkua nga një gazetar të puthte një të panjohur.

Megjithëse ishte i martuar, ai zgjodhi të puthte të panjohurën, duke u shprehur: "Nëse e merr vesh gruaja ime, do të më vrasë".

Pasi e puthi tifozen seksi ai u pendua brenda pak sekondave pasi vajza seksi rezultoi të ishte një transgjinor që quhej Carlos Jose.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Lulja e Indisë, Neelakurinji, që lulëzon çdo 12 vjet  wshtw një nga lulet më të rralla në botë.

Mbajtja dhe shtrëngimi i duarve me një person që e doni është shumë e natyrshme dhe  psikologët janë vërtet të interesuar të studiojnë kë

Pak ditë më parë, këngëtarja Tuna Sejdiu publikoi klipin e saj të ri me titull “Maria”, një bashkëpunim me këngëtarin Seven Saraçi.

Modelja e njohur britanike, Mairead O’Neill, është ndarë nga jeta në moshë shumë të re ende në rrethana të mistershme.

Aktorja me famë botërore Fan Bingbing është shfaqur në publik për herë të parë që kur u zhduk pa lënë gjurmë tre muaj më parë, duke shkak

Një foshnje është mbytur në shtratin e krevatit të tij për shkak të neglizhencës së madhe të dizenjuesit të krevatit.

Ëndërroni sikur jeni duke fluturuar, jeni me vonesë apo sikur vdisni? Ja çfarë nënkuptojnë në të vërtetë…

Blendi Istrefi është vëllai i vetëm i motrave të njohur Era dhe Nora Istrefi.

Megjithëse ai asnjëherë nuk e kishte pranuar publikisht lidhjen e dashurisë, të gjithë miqtë e rrethit të tij e dinin se balerina e njohu