Video me pullë të kuqe, Wanda Nara fiton gjyqin me Google

23/01/2021 - 22:07

Bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara, ka marrë sërish vëmendjen e të gjithëve. Këtë herë nuk bëhet fjalë për ndonjë foto apo video të modeles, por të një deklarate të saj.

Argjentinasia zgjodhi të përgjigjej në “Instagram” pyetjeve të fansave, ku një prej tyre ishte dhe për videon porno.

“A është e vërtetë që keni fituar në gjykatë kundër Google dhe Yahoo?”, ishte pyetja nga ndjekësit.

“E vërtetë”, ishte përgjigjia e Wandës. Kjo në fakt i habiti të gjithë, por bukuroshja ka dhe faktet përmes avokatit të saj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Vajza e ministres së Shtetit për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali, feston sot 6 vjetorin e lindjes.

Një nga traditat që është përhapur në të gjithë botën është torta e ditëlindjes me qirinj të ndezur.

Ka njerëz që zgjohen me zilen e parë të alarmit e ka të tjerë që rrotullohen pa fund në shtrat duke injoruar edhe zilen e shtatë.

Pallati Buckingham po fillon një hetim mbi pretendimet se Meghan Markle ngacmonte ndihmësit mbretëror.

Pas vetëm 6 muaj nga lindja e fëmijës së pestë, Alec dhe Hilaria Baldwin janë bërë sërish prindër.

Sipas mjekëve, lodhja e shpejtë dhe dhimbja e muskujve e nyjeve 75% shkaktohet nga mënyra sesi ne rrimë ulur para kompjuterit në punë, dh

Në Marsin e vitit të kaluar fotoja e një infermiereje e cila punon në një spital në Milani u bë virale në të gjithë botën.

Lëkura juaj është një pasqyrë që reflekton ndryshimet, të cilat ndodhin brenda trupit tuaj.

Dukesha e Sussex, Meghan Markle u dëmshpërblye me 450 mijë paund ose rreth 521 mijë euro pas fitores së betëjes ligjore kundër "Mail On S

Në një incident të çuditshëm, një aeroplan pasagjerësh u detyrua të bënte një ulje emergjente dhe të kthehej në aeroport në kryeqytetin s