Vin Veli e pranon: Kam tradhtuar në lidhjen time

23/01/2020 - 18:11

Dj i njohur, Vin Veli ishte i ftuar së fundmi në emisionin “Glamour Zone”, ku foli jo vetëm për projektet e reja muzikore dhe planet e tij për të ardhmen, por edhe jetën private dhe divorcin nga Bora Zemani.

Vini deklaroi se ka dashuruar 3 herë, por i konsideroi ndjenja të ndryshme nga njëra-tjetra.

I pyetur nëse ka tradhëtuar ndonjëherë, ai u përgjigj:

“Kam tradhëtuar, në lidhjen time të dytë ndoshta. Nuk e di nëse ajo e di, sepse tani ato do ngatërrohen me njëra-tjetrën. Mendoj që shumë njerëz kanë tradhtuar, pavarësisht se nuk e thonë”.

“Mendoj që tradhëtia ka një arsye pse ndodh. Nuk më kujtohet pse kam tradhtuar, janë pjesë të adoleshencës që nuk i mbaj mend për momentin. Mund të ketë qenë monotonia”, tha Vini.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Reperi Stresi vazhdon të jetë i martuar me Keisin, ndonëse nuk dihet çfarë po ndodh me historinë e tyre të dashurisë.

Vendi i tetë në kampionat është vetëm arritja e radhës nga Uolverhemptoni.

U përurua në Pejë, në vendlindjen e saj shtatorja e kampiones olimpike, Majlinda Kelmendi, e vetmja sportiste nga Kosova me medalje të ar

Një australian ka zbuluar një krijesë të çuditshme në një plazh në afërsi të qytetit Perth.

Nëse do të kishte një shenjë të vështirë për t’u përshkruar, ajo është:  binjakët, kameleonët e zodiakut që gjithmonë përshtaten në bazë

Vitin e kaluar, Kina rezultoi me trefishin e miliarderëve të rinj ndaj SHBA-së, të cilët pasurinë e tyre e kanë fituar kryesisht në sekto

Kur vendosim të impenjohemi në një marrëdhënie dashurie, duhet të jemi të ndërgjegjshëm se, edhe pa vullnetin tonë, mund të vuajmë ose të

Hong Kongu do t'u dhurojë banorëve të tij një tufë me para që ata ti shpenzojnë ndërkohë që vetë qeveria lokale përpiqet të shpëtojë ekon

Bashkëshortja e nipit të Nexhmije Hoxhës, këngëtarja Rezarta Shkurta ka reaguar me anë të një postimi në Instagram lidhur me ndarjen nga