Vjehrra e Princ Harry-t është shkaku i largimit nga familja mbretërore?

28/01/2020 - 10:49

Burime konfidenciale për "Daily Mail" kanë thënë se shkak për largimin e Princ Harry-t dhe Megan Markle nga pallati mbretëror është nëna e kësaj të fundit.

Në artikull shkruhet se Harry ka krijuar një marrëdhënie të konsoliduar me vjehrrën e tij, Doria-n, aq sa mund të ndikohet edhe në mendime.

Lidhja e ngushtë vjen edhe si pasojë e mungesës së nënës për Dukën e Sussex, gjë që ka përforcuar raportin e ngushtë familjar mes tyre.

Kjo marrëdhënie e ngushtë mbase ka sjellë edhe humbjen e titujve “lartmadhëri” për çiftin.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Jahti i miliarderit rus,  Andrey Igorevich Melnichenko është parë duke lundruar në brigjet e qytetit të Sarandës.

Udhëtimi i fundit zyrtar i Princit Harry dhe Meghan Markle si anëtarë të Familjes Mbretërore u kushtoi taksapaguesve britanikë gati një ç

Një mi gjigand afrikan ka marrë një medalje ari prestigjoze për punën e tij në zbulimin e minave tokësore. Magawa ka nuhatur 39 miniera t

Nipi i Pablo Escobarit, Nicolas Escobar thotë se ka gjetur një qese plastike me para me vlerë prej 18 milionë dollarë të fshehura në muri

Një deputet në Argjentinë, që harroi kamerën ndezur, është pezulluar nga detyra.

Disa ditë më parë, vëmendjen e ndjekësve në rrjete sociale e mori një fotot të publikuar nga moderatorja e njohur Bieta Sulo.

Një baba e ka lënë djalin e tij vetëm në shtëpi me një të huaj për pesë ditë me radhë sepse donte të shkonte me pushime në Itali.

“Ata thonë se ajo që nuk të vret të bën më të fortë … Ja ku jemi, me dëshirën e madhe që të kthehemi më të fortë se kurrë!Me anë të këtij

E vendosur tani në SHBA, Meghan Markle hedh pas shpine kurorën angleze dhe i drejton sytë nga Shtëpia e Bardhë.

Revista e famshme “Forbes” së fundmi ka publikuar një artikull për disa vende të botës që mund të vizitohen lehtësisht në kohë pandemie.