Vogëlushja 3 vjeçe u lutet për të ngrënë, prindërit e rrahin dhe më pas e vrasin!

18/07/2018 - 20:50

   Lënë vogëlushen e tyre 3 vjeçe pa ngrënë dhe e filmojnë, ndërsa ajo u lutet për ta ushqyer.

25-vjeçari Miller Costello dhe 23-vjeçarja Brenda Emilie kanë përfunduar pas hekurave në shtetin Utah, në SHBA, me akuzën e vrasjes dhe keqtrajtimit të një fëmije shumë të vogël.

Të dy e kanë ofenduar dhe rrahur vogëlushen, duke e lënë edhe pa ngrënë dhe në fund kanë kryer aktin e tmerrshëm, e kanë vrarë për të shpëtuar prej saj.

Ngjarja ka ndodhur në vitin 2017, por gjyqi ndaj tyre po zhvillohet këto ditë.

Prindërit që duhet të kujdeseshin për mirërritjen e Angelina-s, e kanë abuzuar vogëlushen në të gjitha format e mundshme.

Në një nga videot që janë shfaqur në sallën e gjyqit duket vogëlushja që qan, ndërsa han qepë dhe nga hunda i del gjak.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Moderatori dhe aktori i humorit Ermal Mamaqi gjithmonë poston video dhe momente për të qeshur nga përditshmëria e tij.

Një foshnjë 12 ditëshe ka vdekur pasi u rrëmbye nga prehëri i nënës së tij nga një majmun në shtetin indian të Uttar Pradesh.

Nuk janë të përjashtuara rastet kur shkojmë në palestër të trukuara.

Çdo 60 sekonda në botë dërgohet 29 milion mesazhe në WhatsApp dhe 156 milion emaile, 243 mijë foto postohen në Facebook dhe 65 mijë foto

Një diamant rozë 18.96 karat është shitur me një shifër rekord, prej 50 milion franga zvicerane (rreth 44.3 milion euro) nga shtëpia e an

Që kur Hilary Duff dhe i dashuri i saj Matthew Koma mirëpritën në jetë vajzën e tyre më 25 tetor, ne kemi qenë me fat, sepse kemi parë di

Gruaja e El Chapos, Emma Coronel Aispuro, u paraqit në gjykatën e Bruklinit, për të ndjekur seancën e të shoqit, dhe bëri që të kthehen j

Një nga studiot e arkitekturës më të famshme në botë njoftuan se do të angazhohen me një projekt shumë të madh në kryeqytetin rus.

Sezoni i tetë dhe i fundit i serialit 'Game of Thrones' është padyshim sezoni më i pritur i ndonjë seriali gjatë të gjitha kohëve.

Nëse premtimet e martesës do të ishin më praktike, çiftet do t’i kërkonin njëri-tjetrit të hiqnin dorë nga zakonet e mërzitshme që kanë.