Wanda Nara i heq të gjitha mbi kalë (FOTO)

30/11/2020 - 22:53

Wanda Nara, bashkëshortja e futbollistit të njohur argjentinas Mauro Icardi, ka pozuar nudo. 

Gruaja e Mauro Icardit, Wanda Nara është rikthyer në vëmendjen e mediave rozë, pasi ka postuar në rrjetet sociale disa pamje nga seti i ri fotografik që është duke zhvilluar.

Çka vlen për t’u përmendur është se bukuroshja ka pozuar totalisht nudo në këtë set dhe, menjëherë pas postimit në “Instagram”, ajo ka marrë mijëra pëlqime nga fansat dhe ndjekësit e saj.

Në një foto që ka postuar ajo shihet që ka hipur në një kal dhe është shtrirë mbi të nudo. Krahas fotos Wanda ka shkruar “Hap i Fortë”. Kjo nuk është hera e parë që Wanda poston foto nudo apo provokon audiencën me format e saj trupore.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Tuna Sejdi dhe Patris Berisha kanë qenë çifti më i diskutuar në mediat rozë këto kohët e fundit.

Çdo 14 shkurt dyqanet e luleve kanë më shumë shitje, restorantet më shumë rezervime dhe të gjithë po mendohen si të surprizojnë dikë.

Agron Duka ka festuar ditëlindjen e tij të 63-të, ditën e sotme.

Si gjithmonë, kundër rrymës! Emmanuel Adebayor, futbollisti nga Togo, i cili ka qenë pjesë e skuadra të mëdha europiane Arsenal, Manchest

Pasi u largua nga Shtëpia e Bardhë, Donald Trump iu kthye pasionit të tij të vjetër; golfit.

Flokët që këputën, maja apo rrënjë të ashpra nuk janë kurrë një eksperiencë e këndshme.

Një dashamirës i maceve që gjeti një kotele të vogël të varrosur në dëborë mendoi se ishte e humbur, por më vonë zbuloi se ishte një nga

Anwar Hadid u rikthye për të punuar në Londër ditën e mërkurë, pasi u kthye nga udhëtimi i tij në Meksikë me të dashurën e tij, Dua Lipa.

Një vajzë 10-vjeçare ka humbur jetën në spitalin Di Cristina në Palermo, për shkak të një sfide në "Tik Tok".