William e Kate, një ditë në park me fëmijët (FOTO)

21/05/2019 - 22:18

Një ditë plotësisht në natyrë për Kate Middleton, princin William dhe të vegjlit George, Charlotte dhe Louis. Look casual, buzëqeshje dhe shumë ëmbëlsi janë përbërësit e një skenari familjar Back to Nature, kopshti i ideuar mes të tjerëve edhe nga Dukesha e Cambridge për edicionin 2019 të Chelsea Flower Show.

Gjithçka e dokumentuar në faqen zyrtare Instagram të Kensington Palace.
Një shtëpi në pemë, një urë, një lisharëse e vogël, ka gjithçka që duhet për një moment magjik. Fëmijët zbaviten, por edhe Kate dhe William.

Fotot në faqen zyrtare Instagram kanë bërë për vete ndjekësit dhe ka nga ata që mendojnë se kjo është një përgjigje për albumin e martesës të ndarë nga Harry dhe Meghan në vitin e parë të martesës. Sfida tashmë ka nisur, kush është familja më e lumtur e pallatit mbretëror anglez?

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Mesazhet me një modele bukuroshe i kanë kushtuar shtrenjtë futbollistit të Egjiptit, Amr Warda.

Ata që do këpusin zambakun i cili në literaturë quhet “Mis/Akkuş” i zbuluar për herë të parë në Ordu të Turqisë në vitin 1993, do të pagu

Autoritetet malajziane sekuestruan më shumë se 5 mijë breshka të vogla, të cilat u zbuluan në dy valixhe në aeroportin e Kuala Lumpur.

Policia e Berlinit do të vazhdojë të veshë uniformën e plotë të verës, përfshirë pantallonat e gjata dhe mund të heqë vetëm kapelën në va

Bashkëshortja e kryetarit të bashkisë së Tiranës, Ajola Xoxa me anë të një postimi në "Instagram" ka dhënë mbështetjen për rikandidimin e

Jemi mësuar ta shohim të kuruar në daljet e saj por kur miliarderja më e re në botë doli pa make-up dhe pa asnjë filter, njerëzimi u shok

Gjatë procedurave të divorcit, gjykata argjentinase vendosi t’i jepte rëndësi punës më të papaguar; punëve të shtëpisë!

Sozia e Lionel Messit rikthehet dhe një herë në qendër të vëmendjes, këtë herë jo për ngjashmërinë e tij shumë të madhe me sulmuesin argj

Një çift ka festuar dy gjërat më të bukura që i ndodhën në jetën brenda vetëm 30 sekondash.