Xhemi Shehu tregon sekretin pse nuk shëndoshet... nuk është as dieta dhe as palestra

19/09/2018 - 17:24

Ato janë mikesha të pandara, por pas një periudhe të gjatë mungese në rrjetet sociale, kishte munguar po ashtu dhe humori që ato përcjellin te fansat.

Tashmë që dhe Arbana Osmani konfirmoi vazhdimësinë në “Top Channel”, vajzat po i kthehen gjithnjë e më shumë komunikimit me fansat. Arbana ka ndarë një foto të Xhemit para një tavoline të mbushur plot me ushqime të freskëta deti, lloje të ndryshme krudosh.

Një video pasuese e bërë nga Xhemi zbulon të vërtetën e fotos në fjalë.

E dini pse nuk shëndoshem unë? Sepse çdo gjë e ha kjo (Arbana)”, ka thënë moderatorja bukuroshe.

Shakaja mes tyre është kthyer në një moment shumë argëtues edhe për ndjekësit në “Instagram”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Telefonat celularë janë kthyer në një pjesë të pandashme të jetës sonë dhe shumë nuk i heqin nga dora as kur hyjnë për të kryer nevojat e

Selena Gomez është padyshim një nga yjet më të ndjekura në "Instagram".

Dy personave që drekojnë në një restorant mesatar në Shqipëri fatura nuk do t’i kalojë shumën prej 2,500 lekësh.

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Londër, pasi një bankomat nisi të nxjerr para në kohën që njerëzit kalonin aty pranë.

Vetëm pak ditë më parë ylli televiziv Kim Kardashian ndodhej për një vizitë në “Shtëpinë e Bardhë” ku tregoi se ka nisur bashkëpunimin me

Ditë më parë, saktësisht në ditëlindjen e tij, Gjykata e Tiranës la të lirë reperin Stresi.

Albi Gjoka nga Durrësi, është një i ri shqiptar, që sapo ka hedhur hapat e parë të suksesit në rrugën e politikës së jashtme ndërkombëtar

Truri i njeriut mund të prodhojë 12.000 deri në 50.000 mendime në ditë, megjithatë ende nuk e dimë se çfarë tjetër është i aftë të bëjë.

Ashtu si lëkura, flokët tanë, sidomos në verë, kanë nevojë për mbrojtje nga dielli dhe hidratim.

Aktivitetet kriminale të lidhura me produktet e falsifikuara po kryhen nga rrjete të krimit të organizuar gjithnjë e më shumë të profesio