Yjet e "Sex and the City" do të paguhen 1 mln dollarë për episod

13/01/2021 - 21:43

Një milion dollarë për çdo episod për yjet e serialit të ri “Sex and the City”. Pas shpalljes së vazhdimit të shumë pritur, “Variety” zbulon ekskluzivisht tarifat për Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon dhe Kristin Davis. Dhjetë milion secili për po aq episode, pra nga një milion secili.

Shumë apo pak? Për ”Biblën” e argëtimit nuk ka asnjë çudi: shpërblimi i tre grave, të cilat së bashku me Michael Patrick King janë gjithashtu producentë ekzekutivë të serialit, do të ishin në përputhje me fitimet për rolet e tyre përkatëse në platformat streaming siç është Netflix.

Xhirimet duhet të fillojnë në pranverë në Nju Jork.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Tuna Sejdi dhe Patris Berisha kanë qenë çifti më i diskutuar në mediat rozë këto kohët e fundit.

Çdo 14 shkurt dyqanet e luleve kanë më shumë shitje, restorantet më shumë rezervime dhe të gjithë po mendohen si të surprizojnë dikë.

Agron Duka ka festuar ditëlindjen e tij të 63-të, ditën e sotme.

Si gjithmonë, kundër rrymës! Emmanuel Adebayor, futbollisti nga Togo, i cili ka qenë pjesë e skuadra të mëdha europiane Arsenal, Manchest

Pasi u largua nga Shtëpia e Bardhë, Donald Trump iu kthye pasionit të tij të vjetër; golfit.

Flokët që këputën, maja apo rrënjë të ashpra nuk janë kurrë një eksperiencë e këndshme.

Një dashamirës i maceve që gjeti një kotele të vogël të varrosur në dëborë mendoi se ishte e humbur, por më vonë zbuloi se ishte një nga

Anwar Hadid u rikthye për të punuar në Londër ditën e mërkurë, pasi u kthye nga udhëtimi i tij në Meksikë me të dashurën e tij, Dua Lipa.

Një vajzë 10-vjeçare ka humbur jetën në spitalin Di Cristina në Palermo, për shkak të një sfide në "Tik Tok".