Ylli i ndeshjeve "WWE" del "në pension"

25/03/2019 - 16:37

Nikki Bella do t'i japë fund ndeshjeve "Wrestling" ku u bë e njohur pasi trupi i saj nuk mund të përballojë më dhimbjen që shkaktohet nga përleshja në ring.

35-vjeçarja bukuroshe e shpalluar dy herë kampione e WWE Divas, e cila u fejua më parë me John Cena tha se turneu i fundit që bëri në Europë e bindi për këtë zgjedhje.

"Turneu ishte i mirë, por ndihem se jam shumë e vjetër për të udhëtuar. Udhëtimi ishte shumë, shumë i ashpër. Kështu, më erdhi një mendim në kokë, përse po e bëj këtë? Unë nuk ndihem mirë", tha ajo gjatë një episodi të shfaqjes televizive "Total Divas".

Motra e saj Brie njoftoi në fillim të këtij muaji se do të heqë dorë nga ndeshjet "WWE".

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një vajze të vogël, e cila gjeti një prezervativ të përdorur në ushqimin që kishte blerë në McDonald’s, i është bërë një test STD për të

Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Elizabeth, monarkja me jetëgjatësinë më të madhe në botë, ka festuar të dielën 93-vjetorin e lindjes, d

Atëherë kur ëndrrat e Jolandës ishin bërë thuajse realitet, me një bashkëshort që e kishte zgjedhur vetë dhe dy fëmijë si fryt i dashuris

Skeleti i Ivan Klyucharev-it, 31-vjeçarit të zhdukur 2 vjet më parë e që aspironte të ishte iluzionist, u gjet i prangosur pas një peme n

Një diamant i rralë ngjyrë blu është zbuluar në Botswana.

Tani që ka bërë divorcin me partinë e saj, sepse nuk pranoi të dorëzojë mandatin e deputetit, Rudina Hajdari ka marrë përsipër që të bëjë

52-vjeçari Alberto Vazzoler, një ish-dentist nga San Donà di Piave në tetorin e vitit 2016 fshehu paratë te soba pasi nuk i kishte deklar

Pornostarja Anna Ciriani është mes kandidatëve për zgjedhjet në Parlamentin Europian.

Duheshin dhe 5 minuta të përfundonte ndeshja mes Siksers dhe Nets në NBA dhe në stolin e vendasve, Xhoel Embind, me bluzë ka mbuluar hund