Zajmina Vasjari më joshëse se kurrë (FOTO)

23/11/2020 - 17:25

Këngëtarja shqiptare, Zajmina Vasjari mbetet një nga femrat më tërheqëse të showbiz-it shqiptar.

Edhe pse prej kohësh e larguar nga muzika dhe e fokusuar në botën e biznesit, Zajmina herë pas here ndan moment nga përditshmëria e saj me ndjekësit.

Përmes fotove të fundit që Zajmina ka ndarë në rrjetet sociale, ajo ka arritur të tërheqë vëmendjen e të gjithëve.

Me një fustan ngjyrë rozë që i rri më së miri pas trupi, dhe me dekolte të hapur, Zajmina arriti të ngacmonte mjaft mirë imagjinatën e ndjekësve.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditën e djeshme Australia ka festuar ditën kombëtare dhe për këtë arsye mijëra qytetarë kanë mbushur plazhet për të festuar, pa patur fri

Një grua kineze që mori ilaçe anti-inflamatore për të fshehur simptomat e COVID-19 në një fluturim nga SHBA-ja në Kinë marsin e kaluar, u

Financat e shumicës së klubeve të futbollit kanë pësuar tronditje gjatë vitit 2020 për shkak të ndikimit të pandemisë së Koronavirusit, q

Pronari i një bar-kafeje ne Angli befasoi me deklaratat e tij, kur tha se fantazmat që ka në shtëpi e ndihmuan të gjente një derë te fshe

Anthony Fauci është punonjësi më i paguar i qeverisë në Shteteve të Bashkuara të Amerikës, duke tejkaluar kështu edhe vetë presidentin.

Deva Cassel, vajza e Monica Belluccit, është protagoniste në fushatën reklamuese të parfumit më të ri që do lançojë "Dolce & Gabbana"

Ne e kalojmë pjesën më të madhe të jetës sonë (rreth një e treta e saj) duke fjetur.

Një operacion unik në llojin e tij, pothuajse një mrekulli e shkencës do të ndryshojë jetën e një vogëlushi 4-vjeçar përgjithmonë. Një pj