Zbulohen fotot e pa publikuara ndonjëherë, Meghan Markle e porsalindur

14/04/2019 - 12:06

Meghan Markle ndodhet në qendër të vëmendjes së mediave rozë. Çdo detaj i jetës së saj personale është kthyer në interes të madh.

Dhe nuk ka shpëtuar as edhe një foto e saj kur ishte foshnje. Ndërsa Meghan po përgatitet për t'u bërë nënë për herë të parë, në mediat sociale u bë viral imazhi i saj e porsalindur.

Daily Mail ka siguruar edhe një foto të Dukeshës së Sussex që u realizua në orën 4.46 të mëngjesit më 4 gusht 1981, sapo Meghan kishte lindur.

Albumi familjar që është mbajtur për kaq shumë kohë i fshehtë u bë publik nga daja i Meghan, Joseph Johnson.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Londër, pasi një bankomat nisi të nxjerr para në kohën që njerëzit kalonin aty pranë.

Vetëm pak ditë më parë ylli televiziv Kim Kardashian ndodhej për një vizitë në “Shtëpinë e Bardhë” ku tregoi se ka nisur bashkëpunimin me

Ditë më parë, saktësisht në ditëlindjen e tij, Gjykata e Tiranës la të lirë reperin Stresi.

Albi Gjoka nga Durrësi, është një i ri shqiptar, që sapo ka hedhur hapat e parë të suksesit në rrugën e politikës së jashtme ndërkombëtar

Truri i njeriut mund të prodhojë 12.000 deri në 50.000 mendime në ditë, megjithatë ende nuk e dimë se çfarë tjetër është i aftë të bëjë.

Ashtu si lëkura, flokët tanë, sidomos në verë, kanë nevojë për mbrojtje nga dielli dhe hidratim.

Aktivitetet kriminale të lidhura me produktet e falsifikuara po kryhen nga rrjete të krimit të organizuar gjithnjë e më shumë të profesio

Në atmosferën e duartrokitjeve të miniserialit amerikan “Chernobyl”, ai mori një meritë të veçantë si një nga personat që shmangën një ka

Kapiteni i Real Madrid-it dhe Spanjës, Sergio Ramos, është martuar këtë të shtunë me drejtuesen televizive spanjolle, Pilar Rub

Kur Chris Quinten u largua nga Coronation Street në vitin 1989, fansat e tij mbetën zemërthyer.