Zbulohet kur do të shfaqet sezoni i fundit i 'Game of Thrones'

13/11/2018 - 20:23

Sezoni i tetë dhe i fundit i serialit 'Game of Thrones' është padyshim sezoni më i pritur i ndonjë seriali gjatë të gjitha kohëve.

Janë bërë shumë spekulime se sezoni i tetë i serialit 'Game of Thrones' mund të shtyhet akoma më shumë.

Por, HBO - televizioni që shfaq këtë seri sapo ka zbuluar një lajm shumë të mirë për fansat.

Me një video të disa prej skenave më të mira të serialit, HBO lajmëron se sezoni i tetë i 'Game of Thrones' do të fillojë të shfaqet në muajin prill të vitit 2019.

Ky sezon do të ketë më pak episode, por thuhet se një episod mund të zgjasë më shumë se një orë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Fotoja e dy majmunëve të vegjël të kapur pas njëri-tjetrit, tërhoqi vëmendjen e botës në fillim të vitit të kaluar.

Një grua kishte shkuar në një market për të bërë pazar, por u përball me një skenë aspak të këndshme.

Producenti i Hollywood, Harvey Weinstein raportohet se ka arritur një marrëveshje paraprake prej 44 milionë dollarësh me një pjesë të gra

Modelja braziliane Fernanda Liz dukej rrezëllitëse në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë.

Gjatë prezantimit të filmit, "Mektoub, My Love" në festivalin e filmit në Kanë ka ndodhur diçka e pazakontë.

Më 21 maj, Dielli la shenjën e tokës Demi dhe u pozicionua në shenjën e “gjallë” dhe të paqëndrueshme ajri Binjakët.

Vetëm pak kohë më parë dukesha Meghan Markle dhe Princ Harry u bënë prindër për herë të parë me vogëlushin Archie.

Ato nuk e kanë zemrën gur, por me to më shumë se me çdo shenjë tjetër të Zodiakut është shumë e vështirë të biesh në dashuri, t'ia fitosh

Pavarësisht se si një marrëdhënie përfundon, në fund gjithçka është tepër e dhimbshme.