Zbulohet shifra marramendëse e pasurisë së Rita Orës

15/05/2019 - 17:22

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është kthyer në një ndër emrat më të njohur e të suksesshëm të muzikës, këngët e së cilës janë kthyer në hite dhe njerëzit mbushin plot koncertet e saj.

27-vjeçarja është listuar ndër njerëzit më të pasur dhe emri i saj përmendet në “The Sunday Times Rich List”.

Sipas të dhënave, pasuria e Rita Orës kap shifrën prej 18 milionë eurove, pasuri e fituar nga albumi i saj si dhe kontratat fitimprurëse me firmat e njohura të veshjeve.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një ditë plotësisht në natyrë për Kate Middleton, princin William dhe të vegjlit George, Charlotte dhe Louis.

Kush është ai që nuk është mërzitur një ditë në punë, e që nuk ka ëndërruar sikur të gjente një mënyrë që ia jep paratë pa bërë asgjë.

Shqipëria përreth 500 vjet ka qënduar nën pushtimin osman, ndikim i cili ndihet ende në gjuhën, por edhe në zakonet shqiptare.

Fundi i “Game of Thrones” ka shkaktuar pakënaqësi në miliona fansa nga e gjithë bota.

Aurela Gaçe ngriti peshë zemrat e publikut dhe të fëmijëve në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan” në Tv Klan.

Shenjat kardinale përfaqësojnë pikat kyçe të ndryshimit në zodiak, ashtu si dhe në natyrë; DASHI vjen në pranverë, GAFORRJA me verën, PES

Këngëtari Stine dhe partnerja e tij Graciela patën një ndarje mjaft të bujshme përpara 5 muajve.

Kur vjen fjala te parfumi, femrat janë jo pak përzgjedhëse. Por, në përzgjedhjet e tyre ndikojnë jo pak edhe tendencat.

Ka besime të ndryshme rreth Zanave: disa i quajnë engjëj të një shkalle më të vogël, të tjerë demonë dhe akoma më tej, shpirtra…