Zbulohet titulli i filmit më të ri të agjentit 007

20/08/2019 - 20:49

Është publikuar titulli i filmit më të fundit të James Bond, agjentit 007. Ai do të jetë “No time To Die” dhe pritet të jetë filmi i fundit që aktori Daniel Craig do të luajë rolin e spiunit më të famshëm në botë.

Filmi do të vijë nën regjinë e Cary Fukuanga dhe skenar të Phoebe Waller-Bridge. Ky është filmi i 25-të i sagës së agjentit sekret britanik.

Mësohet se fillimisht për këtë prodhim kinematografi u mendua titulli “Shatterhand”, pseudonimi i Ernst Stavro Blofeld, antagonistit të filmit.

Por duket se një vendim i tillë është rimenduar në mënyrë që titulli t’i përshtatej më tepër agjentit 007.

Daniel Craig ka kryer edhe një operacion pasi dëmtoi ligamentet e kaviljes në muajin maj duke punuar në Xhamajkë për xhirimet e filmit. Ky prodhim kinematografik pritet të dalë në kinematë britanike në 3 prill 2020 dhe ato amerikane në 8 prill 2020.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Teksa shumcia e botës është mbyllur në shtëpi prej disa javësh, duke pritur largimin e epidemisë së koronavirusit, kafshët janë ndjerë më

Të premten, një mace në Belgjikë ka rezultuar pozitive me koronavirusin e ri, pasi është prekur nga virusi vdekjeprurës nga pronari i inf

Kristiano Ronaldo i ka bërë vetes dhuratë një makinë të re gjatë kohës që po qëndron në karantinë në shtëpinë e tij në Portugali.

Mjeku i fundit i familjes që humbi jetën në Bergamo nga koronavirusi ishte Vincenzo Leone, 65 vjeç. Në qytetin më të prekur të Italisë, k

Monumenti simbol i Parisit, kulla Eifel ndriçohet gjatë natës për të falenderuar mjekët.

Një grua 102-vjeçare është shëruar nga koronavirusi në qytetin italian të Xhenovës, pasi kaloi më shumë se 20 ditë në spital,

Presidenti italian Sergio Mattarella ju drejtua sot kombit të tij

Biznesmeni homoseksual Elton Ilirjani është shprehur se është infektuar me Covid-19.

Virusi vdekjeprurës Covid-19 nuk po kursen as të rinjtë. Në Francë është shënuar viktima më e re deri më tani.

Ish-Presidenti amerikan, Bill Clinton dhe ish-Sekretarja e Shtetit, Hillary Clinton kanë dhuruar mbi 400 pica stafit shëndetësor në spita