De Niro dhe DiCaprio bashkë në një film të Martin Scorsese

30/07/2019 - 10:21

Martin Scorsese ka gati filmin e ri dhe sigurisht që pjesë e tij do të jenë dhe aktorët e preferuar të 76-vjeçarit.

“Killers of the Flower Moon” është prodhimi i ri i regjisorit, i cili do të ketë pjesë të kastit dy yjet Robert De Niro dhe Leonardo DiCaprio, të cilët do të jenë në rolet kryesore. Filmi do të nisë xhirimet në fund të verës dhe pritet të jetë një ndër më të mirë të vitit të ardhshëm.

“Killers of the Flower Moon” do të ketë në qendër të tij një seri vrasjesh misterioze që kanë ndodhur në vitet '20 në Osage, zonë që ka popullsi indiane. Një agjent i korruptuar i FBI-së do të nisë të hetojë në lidhje më këto krime.

Ky është një tjetër bashkëpunim që do t'i shtohet listës, midis Scorcese dhe aktorëve; për Leonardo DiCaprio-n do të jetë i gjashti ndërsa për De Niron i dhjeti.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditët e fundit mediat kanë qenë të mbushura me lajmet për largimin e Altin Bashës nga Top Channel pas shumë vitesh punë si regjizor i “Po

Gara mes televizioneve në vend sa vjen e bëhet më e ashpër, ku lufta për audiencë përkthehet në më shumë të ardhura nga reklamat, në një

Prej disa kohësh qarkullon në mediat online lajmi i largimit të emisionit të humorit “Portokalli” nga televizioni Top-Channel.

Një konflikt brenda familjes ka përfunduar me plagosjen e një çifti bashkëshortësh.

Gazetari i njohur Enkel Demi, prej ditës së sotme do të nisë një tjetër emision larg Televizionit Publik Shqiptar.

Ditë më parë qarkulloi kudo lajmi se moderatori i njohur Adi Krasta nuk do të jetë më pjesë e “News 24”, ku drejtonte programin e tij “A

Një promo e publikuar disa muaj më parë në ekranin e "Top Channel" bëri që fansat të mendojnë se shumë shpejt do të niste një nga spektak

Ditën e djeshme, me një foto nga zyra e pronarit të Ora News, Ylli Ndroqi, Kelvi dhe Arjola konfirmuan lajmin se ata të dy do të jenë pre

Sezoni i dytë i talent show-t “Top Talent” do të vijë me shumë supriza dhe me një koncept të ri.