I mbyllën emisionin, reagon për herë të parë Adi Krasta, jep mesazh të fortë

31/08/2019 - 16:19

Ditë më parë qarkulloi kudo lajmi se moderatori i njohur Adi Krasta nuk do të jetë më pjesë e “News 24”, ku drejtonte programin e tij “A Show”.

Sezoni i ri televiziv, nuk do ta rikthejë“A Show”, që përgjatë një viti transmetohej çdo të hënë.

Ndonëse ende nuk ka thënë asgjë konkretisht, moderatori ka postuar në llogarinë e tij në Twitter një foto, përmes së cilës kuptojmë gjithçka.

Një ekran TV, Adi Krasta brenda tij dhe një çentro sipër televizorit që përpiqet t’i mbulojë fytyrën, por moderatori gjen një tjetër pozicion për të nisur sërish kontaktin me audiencën.

Interpretimi i fotos me siguri është që moderatori nuk ka ndërmend të largohet nga ekrani.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditët e fundit mediat kanë qenë të mbushura me lajmet për largimin e Altin Bashës nga Top Channel pas shumë vitesh punë si regjizor i “Po

Gara mes televizioneve në vend sa vjen e bëhet më e ashpër, ku lufta për audiencë përkthehet në më shumë të ardhura nga reklamat, në një

Prej disa kohësh qarkullon në mediat online lajmi i largimit të emisionit të humorit “Portokalli” nga televizioni Top-Channel.

Një konflikt brenda familjes ka përfunduar me plagosjen e një çifti bashkëshortësh.

Gazetari i njohur Enkel Demi, prej ditës së sotme do të nisë një tjetër emision larg Televizionit Publik Shqiptar.

Një promo e publikuar disa muaj më parë në ekranin e "Top Channel" bëri që fansat të mendojnë se shumë shpejt do të niste një nga spektak

Ditën e djeshme, me një foto nga zyra e pronarit të Ora News, Ylli Ndroqi, Kelvi dhe Arjola konfirmuan lajmin se ata të dy do të jenë pre

Martin Scorsese ka gati filmin e ri dhe sigurisht që pjesë e tij do të jenë dhe aktorët e preferuar të 76-vjeçarit.

Sezoni i dytë i talent show-t “Top Talent” do të vijë me shumë supriza dhe me një koncept të ri.