Kelvi dhe Arjola “i morën emisionin”, reagon Dajana Shabani

06/08/2019 - 09:52

Ditën e djeshme, me një foto nga zyra e pronarit të Ora News, Ylli Ndroqi, Kelvi dhe Arjola konfirmuan lajmin se ata të dy do të jenë prezantuesit e rinj të “Ditë e Re” në këtë televizion.

Mirëpo siç e dini, ky format nuk po krijohet i ri. Prej vitesh ai drejtohet nga Dajana Shabani, Bes Metani dhe Zogu i Tiranës, të cilët shpesh në intervista janë shprehur se kimia mes tyre është e mirë dhe audienca gjithashtu.

Gjithsesi, Dajana dhe Kelvi, kanë qenë miq të ngushtë në gjimnaz, detaj që e zbuluan kur moderatorja ishte e ftuara e tij në Pop Culture dhe duke qenë kështu, një pjesë e njerëzve menduan se ndryshimi në emision me siguri do ketë sjellë mosmarrëveshje mes tyre.

Por ja që nuk ka ndodhur kështu. Komenti i Dajanës në foton e Kelvit duket mjaft dashamirës:

Ndërkohë, s’mund të mungonte edhe komenti i Florian Agalliut i cili e di mirë çdo të thotë program mëngjesi se u bë kohë që angazhohet me “Në shtëpinë tonë” në Top Channel.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditët e fundit mediat kanë qenë të mbushura me lajmet për largimin e Altin Bashës nga Top Channel pas shumë vitesh punë si regjizor i “Po

Gara mes televizioneve në vend sa vjen e bëhet më e ashpër, ku lufta për audiencë përkthehet në më shumë të ardhura nga reklamat, në një

Prej disa kohësh qarkullon në mediat online lajmi i largimit të emisionit të humorit “Portokalli” nga televizioni Top-Channel.

Një konflikt brenda familjes ka përfunduar me plagosjen e një çifti bashkëshortësh.

Gazetari i njohur Enkel Demi, prej ditës së sotme do të nisë një tjetër emision larg Televizionit Publik Shqiptar.

Ditë më parë qarkulloi kudo lajmi se moderatori i njohur Adi Krasta nuk do të jetë më pjesë e “News 24”, ku drejtonte programin e tij “A

Një promo e publikuar disa muaj më parë në ekranin e "Top Channel" bëri që fansat të mendojnë se shumë shpejt do të niste një nga spektak

Martin Scorsese ka gati filmin e ri dhe sigurisht që pjesë e tij do të jenë dhe aktorët e preferuar të 76-vjeçarit.

Sezoni i dytë i talent show-t “Top Talent” do të vijë me shumë supriza dhe me një koncept të ri.