"Klan"-i i merr një tjetër moderatore "Top Channel"-it, ja emisioni i ri që nis (VIDEO)

18/01/2018 - 14:34

Në Tv Klan pritet të nisë një tjetër emision i ri. I ndërtuar në formën e një “reality show” emisioni do të ketë në qendër të vëmendjes njerëz të thjeshtë dhe jo personazhe publikë të cilët tregojnë eksperiencën e tyre para dhe pas ndërhyrjeve plastike. Kuriozitet lidhur me këtë program ka ngjallur edhe fakti se kush do ta drejtojë këtë emision.

 “Kush vjen për drekë” në puntatën e sotme ka zbuluar se ky program do të jetë nën moderimin e Kiara Titos, e cila gjatë emisionit zbuloi edhe detaje rreth programit.

“Bora Kokonozi do të jetë regjisore e këtij programi, ndërkohë autore është Elda Laze. Ne shkojmë shumë mirë me njëra-tjetrën dhe xhirimet po shkojnë shumë mirë po ashtu. Ende nuk dihet data fikse se kur do të fillojë transmetimi, por do ta zbulojmë në vazhdim. E vetmja gjë që mund të them është se ky është një projekt shumë interesant, një format i tillë është parë më parë në botë, por në Shqipëri ende jo. Nuk do të jenë VIP-at pjesë e emisionit, por do të jenë njërëz të thjeshtë. Nuk do t’i shohim vetëm në operacion këto persona, por dhe në jetën e tyre për të zbuluar më shumë. Do të jetë një ‘reality shoy’ dhe jam e lumtur që jam pjesë e Tv Klan”, tha Tito.

Kiara ka nisur fillimet e karrierës së saj në “Top Channel” në emisionin “Top Select” pas zbulimit të disa talenteve të rinj. Gjithashtu ka qenë moderatore edhe në “Top Albania Radio”.

Kështu, ajo përbën një tjetër emër që nga “Top”-i shkon në Klan. Pavarësisht që kishte pak kohë që ishte shkëputur nga “Top Media”.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Së shpejti pritet të nisë në Top Channel gara e gatimit ‘Hell’s Kitchen’ ku drejtues do të jetë masterchefi i njohur Renato Mekolli.

Një nga figurat më të njohura të "Top Channel"-it, Monika Stafa, është rikthyer ditën e sotme në ekran, pas 2 vitesh shkëputjeje.

Beteja e së enjtes mbrëma po premton të jetë e ashpër që në startin e saj.

"Merkato" televizive duket se nuk përfunduar ende.

Pas një shkëputjeje prej dy vitesh ka ardhur koha që Renato të rikthehet në ekran për një eksperiencë të re.

Spektakli “Dance With Me” në Tv Klan do të rikthehet sërish këtë sezon me edicionin e tij të pestë.

Ervin Kurti prej dy sezonesh ka qenë pjesë e programit Top Show Magazine bashkë me Albana Osmanin.

Ndonëse këtë sezon u përfol se Luana Vjollca do të prezantojë “Big Brother VIP”, promoja e publikuar nga faqja zyrtare e “Top Channel” tr

Një koncert që shenjoi përmbylljen me sukses të sezonit turistik veror, u zhvillua mbrëmë te zona e “Sfinks”-it në shëtitoren e Durrësit.

Gazetarja Eni Vasili duket se në këtë sezon të ri televiziv nuk do të jetë më pjesë e ekranit të ‘News24’. Burime pranë ‘revistawho.com’,