Klea Huta zbulon detaje nga transmetimi i emisionit të ri në “Top Channel” (VIDEO)

28/07/2018 - 21:31

   Moderatorja  Klea Huta, e cila u bë e njohur si në emisionin “Gjeniu i Vogël”, para pak muajsh lajmëroi se do të do të niste një projekt të ri televiziv në ‘Top-Channel’, një emision i dedikuar shqiptarëve të famshëm që jetojnë dhe janë të njohur edhe jashtë shtetit.

Moderatorja ka udhëtuar në disa vende të ndryshme të Amerikës si New York, Los Angeles apo Miami për të takuar disa nga personazhet shqiptarë.

Siç ka bërë të ditur Klea, tashmë xhirimet kanë përfunduar dhe emisioni do të nisë transmetimin në shtator.

Pjesë e emisionit do të jetë fotografi Fadil Berisha, modelet shqiptare, Angela Martini, Afërdita Dreshaj dhe Emina Çunmulaj, valltari Tony Dovolani, si dhe aktori James Biberaj.

Ndërkohë pritet që detaje të tjera të dalin në ditët në vijim, lidhur me këtë emision.

 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Prej disa kohësh qarkullon në mediat online lajmi i largimit të emisionit të humorit “Portokalli” nga televizioni Top-Channel.

Një konflikt brenda familjes ka përfunduar me plagosjen e një çifti bashkëshortësh.

Gazetari i njohur Enkel Demi, prej ditës së sotme do të nisë një tjetër emision larg Televizionit Publik Shqiptar.

Ditë më parë qarkulloi kudo lajmi se moderatori i njohur Adi Krasta nuk do të jetë më pjesë e “News 24”, ku drejtonte programin e tij “A

Një promo e publikuar disa muaj më parë në ekranin e "Top Channel" bëri që fansat të mendojnë se shumë shpejt do të niste një nga spektak

Ditën e djeshme, me një foto nga zyra e pronarit të Ora News, Ylli Ndroqi, Kelvi dhe Arjola konfirmuan lajmin se ata të dy do të jenë pre

Martin Scorsese ka gati filmin e ri dhe sigurisht që pjesë e tij do të jenë dhe aktorët e preferuar të 76-vjeçarit.

Sezoni i dytë i talent show-t “Top Talent” do të vijë me shumë supriza dhe me një koncept të ri. 

Së shpejti pritet të nisë në Top Channel gara e gatimit ‘Hell’s Kitchen’ ku drejtues do të jetë masterchefi i njohur Renato Mekolli.