Krahu i djathtë i Vjollca Hoxhës largohet nga "Top Channel"? Ja e vërteta!

04/02/2018 - 16:16

Ditë më parë, qarkulloi lajmi se zv.drejtori i "Top Channel" Erion Ylli ishte larguar nga ky pozicion dhe gjithashtu nga televizioni.

Megjithatë, burime për "Gazetën Express" kanë bërë të ditur se një lajm i tillë nuk është i vërtetë dhe se Ylli vijon të jetë në postin e tij, tashmë pas drejtorit të Përgjithshëm Ben Blushi. 

Madje ka qenë vetë Ylli, i cili e ka prezantuar drejtorin e ri me stafin e çdo produksioni. Vetëm pak ditë më parë ish-deputeti dhe ish-kryetari i Libras, Ben Blushi, u prezantua si Drejtor i Përgjithshëm i "Top Channel", duke hequr dorë nga politika dhe duke iu rikthyer gazetarisë.

Erion Ylli njihet ndryshe edhe si krahu i djathtë i presidentes Vjollca Hoxha, i cili është thuajse gjithmonë shoqëruesi i saj në evenimente të rëndësishme.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Së shpejti pritet të nisë në Top Channel gara e gatimit ‘Hell’s Kitchen’ ku drejtues do të jetë masterchefi i njohur Renato Mekolli.

Një nga figurat më të njohura të "Top Channel"-it, Monika Stafa, është rikthyer ditën e sotme në ekran, pas 2 vitesh shkëputjeje.

Beteja e së enjtes mbrëma po premton të jetë e ashpër që në startin e saj.

"Merkato" televizive duket se nuk përfunduar ende.

Pas një shkëputjeje prej dy vitesh ka ardhur koha që Renato të rikthehet në ekran për një eksperiencë të re.

Spektakli “Dance With Me” në Tv Klan do të rikthehet sërish këtë sezon me edicionin e tij të pestë.

Ervin Kurti prej dy sezonesh ka qenë pjesë e programit Top Show Magazine bashkë me Albana Osmanin.

Ndonëse këtë sezon u përfol se Luana Vjollca do të prezantojë “Big Brother VIP”, promoja e publikuar nga faqja zyrtare e “Top Channel” tr

Një koncert që shenjoi përmbylljen me sukses të sezonit turistik veror, u zhvillua mbrëmë te zona e “Sfinks”-it në shëtitoren e Durrësit.

Gazetarja Eni Vasili duket se në këtë sezon të ri televiziv nuk do të jetë më pjesë e ekranit të ‘News24’. Burime pranë ‘revistawho.com’,