Nga balerinë në prezantuese, sfida e re e bukuroshes së Klan-it!

02/03/2018 - 13:46

Ajo është një nga balerinat më simpatike që ka spikatur me bukurinë e saj.

Por duket se ish-velinën e emisionit Stop dhe balerinën e Albi Nakos, e pret një sfidë e re. Përmes një videoje në rrjete sociale, Alba Hoxha ka lajmëruar se tashmë do të vij në rolin e prezantueses, e pikërisht të prezantuese së motit në Klan. 

“Te dashur miq! Ndjej kenaqesine te ndaj me Ju, angazhimin Tim me te ri televiziv, qe TV Klan me besoi. Do te takohemi bashke çdo dite, ne TV Klan ora 16:00, 20:00 si dhe 23:30 per t'u njohur me te rejat e motit ne vend dhe Europe. Ndjehem shume e bekuar per kete projekt te ri.Shihemi!”, përfundon Alba në rrjete sociale.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Së shpejti pritet të nisë në Top Channel gara e gatimit ‘Hell’s Kitchen’ ku drejtues do të jetë masterchefi i njohur Renato Mekolli.

Një nga figurat më të njohura të "Top Channel"-it, Monika Stafa, është rikthyer ditën e sotme në ekran, pas 2 vitesh shkëputjeje.

Beteja e së enjtes mbrëma po premton të jetë e ashpër që në startin e saj.

"Merkato" televizive duket se nuk përfunduar ende.

Pas një shkëputjeje prej dy vitesh ka ardhur koha që Renato të rikthehet në ekran për një eksperiencë të re.

Spektakli “Dance With Me” në Tv Klan do të rikthehet sërish këtë sezon me edicionin e tij të pestë.

Ervin Kurti prej dy sezonesh ka qenë pjesë e programit Top Show Magazine bashkë me Albana Osmanin.

Ndonëse këtë sezon u përfol se Luana Vjollca do të prezantojë “Big Brother VIP”, promoja e publikuar nga faqja zyrtare e “Top Channel” tr

Një koncert që shenjoi përmbylljen me sukses të sezonit turistik veror, u zhvillua mbrëmë te zona e “Sfinks”-it në shëtitoren e Durrësit.

Gazetarja Eni Vasili duket se në këtë sezon të ri televiziv nuk do të jetë më pjesë e ekranit të ‘News24’. Burime pranë ‘revistawho.com’,