Prisnim ta shihnim në “Top Channel”, Jonida Shehu na surprizon me emisionin e ri (VIDEO)

31/07/2018 - 12:08

Që pas largimit të bujshëm nga “Top Channel”, moderatoren Jonida Shehu e kemi parë të shfaqet rrallë në ekranet tona. 

Herën e fundit që e kemi parë në rolin e prezantueses ka qenë në “Festivalin e RTSH”-së dhe spektaklin “Miss Shqipëria”.

Në një intervistë të dhënë pak kohë më parë për “Jo Vetëm Modë”, Jonida tregoi se shumë shpejt do të kthehej në ekran me një emision të sajin, por pa zbuluar më tepër detaje.

Menjëherë pas kësaj deklarate në media qarkulluan lajme se moderatorja do të rikthehej në “Top Channel” për të realizuar projektet e saj.

Por këto fjalë duket se nuk janë të vërteta dhe këtë e tregon më së miri puntata e parë e emisionit. Ajo ka zgjedhur ta quajë “Jonida Podcast”, dhe ai mund të shihet në “Youtube”.

“Projekti im më i ri quhet “Jonida Podcast”. Këtë unë e kam konsideruar si një bibliotekë intervistash ku ju do të keni mundësi të dëgjoni rrëfime, biseda, intervista ekskluzive me të ftuar të njohur apo të panjohur. Janë njerëz që unë do të dëshiroja t’i intervistoja”, tregon Jonida në hapje të videos.

Personazhi i parë që ka intervistuar është Eleni Foureira dhe mund të themi se ky ‘podcast’ do të ketë shumë sukses./revistawho.com

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Prej disa kohësh qarkullon në mediat online lajmi i largimit të emisionit të humorit “Portokalli” nga televizioni Top-Channel.

Një konflikt brenda familjes ka përfunduar me plagosjen e një çifti bashkëshortësh.

Gazetari i njohur Enkel Demi, prej ditës së sotme do të nisë një tjetër emision larg Televizionit Publik Shqiptar.

Ditë më parë qarkulloi kudo lajmi se moderatori i njohur Adi Krasta nuk do të jetë më pjesë e “News 24”, ku drejtonte programin e tij “A

Një promo e publikuar disa muaj më parë në ekranin e "Top Channel" bëri që fansat të mendojnë se shumë shpejt do të niste një nga spektak

Ditën e djeshme, me një foto nga zyra e pronarit të Ora News, Ylli Ndroqi, Kelvi dhe Arjola konfirmuan lajmin se ata të dy do të jenë pre

Martin Scorsese ka gati filmin e ri dhe sigurisht që pjesë e tij do të jenë dhe aktorët e preferuar të 76-vjeçarit.

Sezoni i dytë i talent show-t “Top Talent” do të vijë me shumë supriza dhe me një koncept të ri. 

Së shpejti pritet të nisë në Top Channel gara e gatimit ‘Hell’s Kitchen’ ku drejtues do të jetë masterchefi i njohur Renato Mekolli.