Zbulohet programi i ri i Bieta Sulos në "Top Channel" (VIDEO)

25/08/2018 - 11:00

Siç ishte mësuar, Bieta Sulo do të rikthehet këtë sezon para kamerave në “Top Channel”. Pas largimit të Jonida Shehut nga “Pasdite në Top Channel”, drejtimi i programit iu besua menjëherë Juli Krisafit, por në fund të sezonit, u mësua se edhe Juli nuk do të jetë më në sezonin e ri.

Programi i pasdites, me çeljen e sezonit të ri i është besuar Bieta Sulos, e cila për shumë vite është kryeredaktore e “Top Show”.

“Ftesë për 5” është emri i ri që do të mbajë programi i saj, i cili, me siguri do të ketë në fokus temat sociale, kulturore dhe artistike, dhe po ashtu, do të ketë dhe të ftuar në studio për të diskutuar për to.

 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Prej disa kohësh qarkullon në mediat online lajmi i largimit të emisionit të humorit “Portokalli” nga televizioni Top-Channel.

Një konflikt brenda familjes ka përfunduar me plagosjen e një çifti bashkëshortësh.

Gazetari i njohur Enkel Demi, prej ditës së sotme do të nisë një tjetër emision larg Televizionit Publik Shqiptar.

Ditë më parë qarkulloi kudo lajmi se moderatori i njohur Adi Krasta nuk do të jetë më pjesë e “News 24”, ku drejtonte programin e tij “A

Një promo e publikuar disa muaj më parë në ekranin e "Top Channel" bëri që fansat të mendojnë se shumë shpejt do të niste një nga spektak

Ditën e djeshme, me një foto nga zyra e pronarit të Ora News, Ylli Ndroqi, Kelvi dhe Arjola konfirmuan lajmin se ata të dy do të jenë pre

Martin Scorsese ka gati filmin e ri dhe sigurisht që pjesë e tij do të jenë dhe aktorët e preferuar të 76-vjeçarit.

Sezoni i dytë i talent show-t “Top Talent” do të vijë me shumë supriza dhe me një koncept të ri. 

Së shpejti pritet të nisë në Top Channel gara e gatimit ‘Hell’s Kitchen’ ku drejtues do të jetë masterchefi i njohur Renato Mekolli.