Nusja e Sali Berishës poza provokuese në Instagram (FOTO)

07/07/2014 - 21:55

Tiranë, 7 korrik 2014 - Vetëm pak ditë pas publikimit dhe daljes zyrtare pa u fshehur më me djalin e ish kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berishës, Armina Mevlani poston një foto në rrjetin social Instagram, në të cilën shfaqet joshëse dhe sensuale.

Mesa duket Armina ka vendosur të “provokojë” tashmë nëpërmjet rrjeteve sociale me bukurinë e saj joshëse.

/agjencia e lajmeve “Dyrrah”/

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: