Nxorri thikën dhe plagosi një person, momenti kur policia arreston autorin (VIDEO)

Pamjet e mëposhtme vijnë nga stacioni i trenit, ku mbrëmjen e sotme u plagos me thikë një shtetas ende i paindentifikuar. Operatori Denis Simaku sjell për “DurrësLajm” momentin kur policia ka arrestuar menjëherë autorin e ngjarjes. Lexo lajmin: